VEVOR Προστατευτικός Κώνος VEVOR 48"x5.5", Κίτρινος, με 4 Άγκυρες AQZ48X5.5INHS0001V0
Κωδικός προϊόντος : AQZ48X5.5INHS0001V0 ID : 46956
Σύντομη περιγραφή
  • Υλικό: Q235 Χάλυβας
  • Ορατότητα: Υψηλή
  • Φινίρισμα: Επίστρωση Σκόνης
Προστατευτικός Κώνος VEVOR 48"x5.5", Κίτρινος, με 4 Άγκυρες AQZ48X5.5INHS0001V0
Δες περισσότερα για την εταιρεία
VEVOR Προστατευτικός Κολονάκι Ασφαλείας 48"x5.5"
Προστατευτικό Κολονάκι Ασφαλείας με Διάμετρο 5-1/2" και Ύψος 48", Κίτρινη Επίστρωση Σκόνης από Χάλυβα, με 4 Δωρεάν Άγκυρες Στερέωσης, για Περιοχές με Ευαισθησία στην Κυκλοφορία
  • Υλικό: Χάλυβας Q235
  • Υψηλή Ορατότητα: Εντυπωσιακός κίτρινος και μαύρος χρωματισμός για μέγιστη ορατότητα
  • Σφραγισμένη Βάση Χάλυβα: Ανθεκτική και ασφαλής βάση
  • Επίστρωση Σκόνης: Ανθεκτική επίστρωση για προστασία από τη διάβρωση
  • Εύκολη Συναρμολόγηση: Περιλαμβάνονται 4 κομμάτια αγκύρων στερέωσης για εύκολη εγκατάσταση
  • Εκτεταμένες Χρήσεις: Ιδανικό για χώρους με ευαισθησία στην κυκλοφορία
Διαστάσεις Βάσης (Μ x Π): 7.9 x 7.9 in / 20 x 20 cm
Χρώμα: Κίτρινο και Μαύρο
Μοντέλο: Προστατευτικό Κολονάκι 48 x 5.5 in
Πάχος Βάσης: 0.2 in / 5 mm
Ύψος: 48 in / 122 cm
Καθαρό Βάρος: 24 lbs / 10.5 kg
Πάχος Σωλήνα: 0.08 in / 2 mm
Διάμετρος Σωλήνα: 5.5 in / 14 cm