VEVOR Πτυσσόμενη Πόρτα Ασφαλείας VEVOR, 48" x 66", Ατσάλινη Πόρτα Ακορντεόν με Λουκέτο SSFDMDM1.66X1.22MV0
Κωδικός προϊόντος : SSFDMDM1.66X1.22MV0 ID : 46620
Σύντομη περιγραφή
  • Υλικό: 3/4" 14 Gauge Κανάλι Χάλυβα
  • Χρώμα: Μαύρο
  • Διαστάσεις Επεκταμένου: 4'Υ x 5-1/2' Π / 48"Υ x 66"Π
  • Διαστάσεις Συμπιεσμένου: 4'Υ x 0.5'Π / 48"Υ x 6.3"Π
  • Βάρος Αντικειμένου: 19.8 lbs / 9 kg
  • Επιφάνεια: Φινίρισμα Σκόνης
Πτυσσόμενη Πόρτα Ασφαλείας VEVOR, 48" x 66", Ατσάλινη Πόρτα Ακορντεόν με Λουκέτο SSFDMDM1.66X1.22MV0
Διαστάσεις: Ύψος 48" x Πλάτος 66" (122 cm x 168 cm)