VEVOR Ράμπα Αλουμινίου VEVOR 85" x 54" 1500LBS Πτυσσόμενη Φορτωτική SZSL1500LBS8B54BBV0
Κωδικός προϊόντος : SZSL1500LBS8B54BBV0 ID : 47450
Σύντομη περιγραφή
  • Υλικό Κατασκευής: Κράμα Αλουμινίου Υψηλής Αντοχής
  • Διαστάσεις Προϊόντος: 2160 x 1375 x 39 mm (85" x 54.1" x 1.5")
  • Μέγιστη Ικανότητα Φόρτωσης: 680.4 kg (1500 lbs)
  • Βάρος Προϊόντος: 18.2 kg ± 2% (40.1 lbs)
  • Αντιολισθητικές Ράβδοι: Ναι
  • Ελάχιστο Ύψος Υπηρεσίας: 300 mm (11.8")
Ράμπα Αλουμινίου VEVOR 85" x 54" 1500LBS Πτυσσόμενη Φορτωτική SZSL1500LBS8B54BBV0
Δες περισσότερα για την εταιρεία
VEVOR 85" x 54" Εξαιρετικά Φαρδιά Αλουμινένια Πτυσσόμενη Ράμπα 1500LBS Χωρητικότητα Φόρτωσης Χαμηλή Αντίσταση & Φαρδιά Ευθεία Ράμπα
Κατασκευή Υψηλής Αντοχής από Κράμα Αλουμινίου
Κατασκευασμένη από υψηλής ποιότητας κράμα αλουμινίου, αυτή η ράμπα είναι ανθεκτική και αξιόπιστη.
Αντιολισθητικές Ράβδοι
Οι αντιολισθητικές ράβδοι εξασφαλίζουν ασφαλή και σταθερή χρήση, αποτρέποντας την ολίσθηση.
Ελαφριά Τριπλή Πτυσσόμενη Ράμπα
Σταθερή και Ανθεκτική
Προστασία Χεριών
Ειδική σχεδίαση για την προστασία των χεριών κατά τη χρήση, προσφέροντας επιπλέον ασφάλεια.
Διαστάσεις Οριζόντιας Πλάκας:
7.4" x 0.8" x 10.9" / 89 x 20 x 23 mm
Αριθμός Εγκάρσιων Σωλήνων:
2
Μοντέλο:
UT-6806
Αριθμός Πλακών:
33
Βάρος Προϊόντος:
40.1 lbs / 18.2 kg ± 2%
Μέγιστη Χωρητικότητα Φόρτωσης:
1500 lbs / 680.4 kg
Ελάχιστο Ύψος Υπηρεσίας:
11.8" / 300 mm
Αριθμός Κύριων Δοκών:
6
Διαστάσεις Προϊόντος:
85" x 54.1" x 1.5" / 2160 x 1375 x 39 mm
Κύριο Υλικό:
Κράμα Αλουμινίου
Διαστάσεις Κάθετης Πλάκας:
81.6" x 7.9" x 0.4" / 2073 x 200 x 10.2 mm