VEVOR Σετ 2 Τεχνητά Δέντρα Πυξάρι 3' VEVOR για Εσωτερική/Εξωτερική Διακόσμηση UV HYMRGXJS36YCXKYTZV0
Κωδικός προϊόντος : HYMRGXJS36YCXKYTZV0 ID : 42725
Σύντομη περιγραφή
Χαρακτηριστικά Τεχνητού Δέντρου Boxwood Κορυφαία Χαρακτηριστικά Τεχνητού Δέντρου Boxwood
  1. Ρεαλιστικό και Φυσικό: Το δέντρο προσφέρει μια ρεαλιστική εμφάνιση που μοιάζει με φυσικό.
  3. Ασφαλές και Ανθεκτικό: Κατασκευασμένο με ανθεκτικά υλικά για μακροχρόνια χρήση.
  4. Πλούσιο και Πλήρες: Το δέντρο είναι πυκνό και γεμάτο, προσφέροντας μια εντυπωσιακή εμφάνιση.
  6. Εύκολο στη Χρήση: Εύκολη τοποθέτηση και μετακίνηση, χωρίς την ανάγκη για ειδικά εργαλεία.
Σετ 2 Τεχνητά Δέντρα Πυξάρι 3' VEVOR για Εσωτερική/Εξωτερική Διακόσμηση UV HYMRGXJS36YCXKYTZV0
Δες περισσότερα για την εταιρεία
VEVOR Σετ 2 Τεμαχίων 3' Τεχνητό Δέντρο Τοπιαρίας Boxwood
Χαρακτηριστικά Προϊόντος
  • Εύκολη Συντήρηση: Απολαύστε την ομορφιά των φυτών χωρίς την ανάγκη για πότισμα ή κλάδεμα.
  • Πλούσια και Πλήρη: Η πυκνή φυλλωσιά προσφέρει μια γεμάτη και ζωντανή εμφάνιση.
  • Πολυχρηστική Χρήση: Ιδανικά για διακόσμηση σπιτιού, γραφείου, καταστημάτων ή εκδηλώσεων.
  • Εύκολη Χρήση: Τοποθετήστε τα εύκολα σε οποιοδήποτε χώρο για άμεση ανανέωση της διακόσμησης.
Προδιαγραφές Προϊόντος
  • Τύπος Προϊόντος: Boxwood
  • Ύψος Αντικειμένου: 36 in / 91.4 cm
  • Ύψος Βάσης: 5.1 in / 13 cm
  • Χρώμα: PE Διπλού Τόνου Milan Grass
  • Αριθμός Μοντέλου: SM-TS-90
  • Πλάτος Βάσης: 4.7 in / 12 cm
  • Ποσότητα: 2 τεμάχια
  • Καθαρό Βάρος: 7.25 kg
  • Κατασκευή Κορμού: Σιδερένιος Σωλήνας + Δεμένο Πλαίσιο
  • Κύριο Υλικό: PE
  • Μέγεθος Προϊόντος: 300 x 300 x 920 mm / 11.8 x 11.8 x 36.2 in