VEVOR Σετ 2 Τεχνητά Δέντρα Πυξάρι 5' VEVOR για Εσωτερική/Εξωτερική Διακόσμηση HYMRGXJS60YCC0X1LV0
Κωδικός προϊόντος : HYMRGXJS60YCC0X1LV0 ID : 42727
Σύντομη περιγραφή
Χαρακτηριστικά Τεχνητού Δέντρου Boxwood Κύρια Χαρακτηριστικά
  • Ρεαλιστικό και Φυσικό: Το δέντρο προσφέρει μια ρεαλιστική εμφάνιση που μοιάζει με φυσικό.
  • Ασφαλές και Ανθεκτικό: Κατασκευασμένο από υλικά υψηλής ποιότητας για μακροχρόνια χρήση.
  • Πλούσιο και Πλήρες: Το δέντρο είναι πυκνό και γεμάτο, προσφέροντας μια εντυπωσιακή εμφάνιση.
  • Εύκολο στη Χρήση: Ελαφρύ και εύκολο στη μετακίνηση, μπορεί να τοποθετηθεί οπουδήποτε.
Σετ 2 Τεχνητά Δέντρα Πυξάρι 5' VEVOR για Εσωτερική/Εξωτερική Διακόσμηση HYMRGXJS60YCC0X1LV0
Δες περισσότερα για την εταιρεία
VEVOR Σετ 2 Τεμαχίων 5' Τεχνητό Δέντρο Τοπιάριου Boxwood
Ρεαλιστική και Φυσική Εμφάνιση
Εύκολη Συντήρηση
Ασφαλές και Ανθεκτικό
Πλούσιο και Πλήρες
Πολυχρηστική Χρήση
Εύκολη Χρήση
Τοποθετήστε το εύκολα στον χώρο σας και απολαύστε την άμεση ανανέωση της διακόσμησής σας.
  • Τύπος Προϊόντος: Boxwood
  • Ύψος Αντικειμένου: 60 in / 152.4 cm
  • Ύψος Βάσης: 7.9 in / 20 cm
  • Χρώμα: PE Διπλού Τόνου Milan Grass
  • Αριθμός Μοντέλου: SM-LS-150
  • Πλάτος Βάσης: 6.3 in / 16 cm
  • Ποσότητα: 2 τεμάχια
  • Καθαρό Βάρος: 12.6 kg
  • Κατασκευή Κορμού: Τυλιγμένος
  • Κύριο Υλικό: PE + Ανθρακοχάλυβας
  • Διαστάσεις Προϊόντος: 300 x 300 x 1600 mm / 11.8 x 11.8 x 63.0 in