VEVOR Σετ 200 Κουμπιών 75mm για Μηχανή Κατασκευής Κουμπιών VEVOR XZGSLH75MM200W5SAV0
Κωδικός προϊόντος : XZGSLH75MM200W5SAV0 ID : 44826
Αποστολή σε 10-15 εργάσιμες ημέρες
Με την αγορά αυτού του προϊόντος κερδίζετε 389 Πόντους
Σύντομη περιγραφή
  • Μέγεθος Κουμπιού: 3 ίντσες / 75 χιλιοστά
  • Πλήρη Σετ: 200
  • Υλικά: Μέταλλο & Πλαστικό
Σετ 200 Κουμπιών 75mm για Μηχανή Κατασκευής Κουμπιών VEVOR XZGSLH75MM200W5SAV0
Δες περισσότερα για την εταιρεία
VEVOR Σετ Υλικών για Κατασκευή Κουμπιών 3" 75mm - 200 Σετ
Περιεχόμενα Σετ
  • 200 Ολοκληρωμένα Σετ
  • Μεταλλικά Κάτω Μέρη & Καλύμματα
  • Πλαστικά Κάτω Μέρη
  • Διαφανείς Μεμβράνες
Διαστάσεις
  • Διάμετρος Πλαστικού Κάτω Μέρους: 2.8 ίντσες / 72 mm
  • Διάμετρος Μεμβράνης: 3.4 ίντσες / 86.5 mm
  • Διάμετρος Μεταλλικού Καλύμματος: 3 ίντσες / 75 mm