VEVOR Σετ 4 Μαύρα Πόδια Τραπεζιού VEVOR 28" για Βάρος 220lbs από Ανθρακοχάλυβα TZZT4PCS28YC3G001V0
Κωδικός προϊόντος : TZZT4PCS28YC3G001V0 ID : 43470
Αποστολή σε 10-15 εργάσιμες ημέρες
Με την αγορά αυτού του προϊόντος κερδίζετε 319 Πόντους
Σύντομη περιγραφή
  • Μη-σκουριασμένο Ατσάλι
  • Βαριά Σταθερότητα Ποδιών
  • Προστατευτικό Δαπέδου από Καουτσούκ
  • Παχύτερη Βάση Στήριξης
  • Πλήρες Σετ Αξεσουάρ
  • Ευρεία Εφαρμογή
Σετ 4 Μαύρα Πόδια Τραπεζιού VEVOR 28" για Βάρος 220lbs από Ανθρακοχάλυβα TZZT4PCS28YC3G001V0
Δες περισσότερα για την εταιρεία
Σετ Μαύρα Πόδια Τραπεζιού VEVOR Hairpin 28 ιντσών (4 τεμάχια)
  • Υλικό: Ανθρακούχος Χάλυβας
  • Ύψος Ποδιού: 28" / 71.1 cm
  • Διάμετρος Σωλήνα: 0.39" / 10 mm
  • Πάχος Σωλήνα: 0.0473" / 1.2 mm
  • Χωρητικότητα Φορτίου (κάθε πόδι): 220 lbs / 100 kg
  • Βάρος Προϊόντος (κάθε πόδι): 1.34 lbs / 0.61 kg
  • Πλάκα Στήριξης: 4.3x4.3" / 11x11 cm (Μ x Π)