VEVOR Σετ 4 Μαύρα Πόδια Τραπεζιού VEVOR 30" για Βαριά Χρήση TZZT4PCS30YC3G001V0
Κωδικός προϊόντος : TZZT4PCS30YC3G001V0 ID : 43471
Αποστολή σε 10-15 εργάσιμες ημέρες
Με την αγορά αυτού του προϊόντος κερδίζετε 379 Πόντους
Σύντομη περιγραφή
Χαρακτηριστικά Ποδιών Τραπεζιού VEVOR Κορυφαία Χαρακτηριστικά Ποδιών Τραπεζιού VEVOR
  1. Μη-σκουριασμένο Ατσάλι: Κατασκευασμένα από ανθρακούχο ατσάλι για αντοχή στη σκουριά.
  2. Βαριά Σταθερότητα: Σχεδιασμένα για να παρέχουν εξαιρετική σταθερότητα.
  3. Προστατευτικό Δαπέδου από Καουτσούκ: Προστατεύει το δάπεδο από γρατζουνιές και φθορές.
  4. Παχύτερη Βάση Στήριξης: Ενισχυμένη βάση για μεγαλύτερη αντοχή.
  5. Πλήρες Σετ Αξεσουάρ: Περιλαμβάνει όλα τα απαραίτητα εξαρτήματα για την εγκατάσταση.
Σετ 4 Μαύρα Πόδια Τραπεζιού VEVOR 30" για Βαριά Χρήση TZZT4PCS30YC3G001V0
Δες περισσότερα για την εταιρεία
VEVOR Μαύρα Πόδια Τραπεζιού Hairpin 30 ιντσών - Σετ 4 Τεμαχίων
  • Υλικό: Ανθρακούχος Χάλυβας
  • Ύψος Ποδιού: 30" / 76.2 cm
  • Διάμετρος Σωλήνα: 0.39" / 10 mm
  • Πάχος Σωλήνα: 0.0473" / 1.2 mm
  • Χωρητικότητα Φορτίου (Κάθε Πόδι): 220 lbs / 100 kg
  • Βάρος Προϊόντος (Κάθε Πόδι): 1.43 lbs / 0.65 kg
  • Πλάκα Στήριξης: 4.3x4.3" / 11x11 cm (Μ x Π)