VEVOR Σετ 4 Μαύρα Πόδια Τραπεζιού VEVOR 40" για Βαριά Χρήση TZZT4PCS40YC3G001V0
Κωδικός προϊόντος : TZZT4PCS40YC3G001V0 ID : 43468
Αποστολή σε 10-15 εργάσιμες ημέρες
Με την αγορά αυτού του προϊόντος κερδίζετε 349 Πόντους
Σύντομη περιγραφή
  • Μη-σκουριασμένο Ατσάλι
  • Βαριά Σταθερότητα Ποδιών
  • Προστατευτικό Δαπέδου από Καουτσούκ
  • Ενισχυμένη Βάση Στήριξης
  • Πλήρες Σετ Αξεσουάρ
  • Ευρεία Εφαρμογή
Σετ 4 Μαύρα Πόδια Τραπεζιού VEVOR 40" για Βαριά Χρήση TZZT4PCS40YC3G001V0
Δες περισσότερα για την εταιρεία
VEVOR Μαύρα Πόδια Τραπεζιού Hairpin 40 ιντσών - Σετ 4 Τεμαχίων
  • Υλικό: Ανθρακούχος Χάλυβας
  • Ύψος Ποδιού: 40" / 101.6 cm
  • Διάμετρος Σωλήνα: 0.39" / 10 mm
  • Ικανότητα Φορτίου (Κάθε Πόδι): 220 lbs / 100 kg
  • Πάχος Βάσης Στήριξης: 0.16" / 4 mm
  • Διαστάσεις Πλάκας Στήριξης: 4.3x4.3" / 11x11 cm