VEVOR Σετ 500 Κουμπιών 25mm για Μηχανή Κατασκευής Κουμπιών VEVOR XZGSLH25MM5005T97V0
Κωδικός προϊόντος : XZGSLH25MM5005T97V0 ID : 44825
Αποστολή σε 10-15 εργάσιμες ημέρες
Με την αγορά αυτού του προϊόντος κερδίζετε 399 Πόντους
Σύντομη περιγραφή
  • 500 Πλήρη Σετ
  • Μεταλλικά Κάτω Μέρη & Καλύμματα
  • Πλαστικά Κάτω Μέρη
  • Διαφανείς Μεμβράνες
  • Διάμετρος Μεταλλικού Καλύμματος: 1 ίντσα/ 25 mm
  • Βάρος: 2 λίβρες/ 0.92 kg
Σετ 500 Κουμπιών 25mm για Μηχανή Κατασκευής Κουμπιών VEVOR XZGSLH25MM5005T97V0
Δες περισσότερα για την εταιρεία
VEVOR Σετ Υλικών για Κατασκευή Κουμπιών 1" 25mm - 500 Σετ
Περιεχόμενα Σετ
  • 500 Ολοκληρωμένα Σετ
  • Πλαστικά Κάτω Μέρη
  • Διαφανείς Μεμβράνες
Διαστάσεις
  • Διάμετρος Πλαστικού Κάτω Μέρους: 0.9 ίντσες / 23 mm
  • Διάμετρος Μεμβράνης: 1.4 ίντσες / 35 mm