VEVOR Σετ Καρυδάκια VEVOR 1/2" 43 Τεμ., 6-γωνικά, 9-30mm (Κανονικά/Βαθιά) CJTT43PC12INZJ001V0
Κωδικός προϊόντος : CJTT43PC12INZJ001V0 ID : 45385
Αποστολή σε 10-15 εργάσιμες ημέρες
Με την αγορά αυτού του προϊόντος κερδίζετε 892 Πόντους
Σύντομη περιγραφή
  • Ανθεκτική Κατασκευή: Κατασκευασμένο από υλικό CR-V για μέγιστη αντοχή και μακροχρόνια χρήση.
  • Σχεδιασμός Εξάγωνου 6 Σημείων: Εξασφαλίζει ασφαλή εφαρμογή και μειώνει τη φθορά των γωνιών.
  • Περιλαμβάνει 38 Υποδοχές: Πλήρης σειρά υποδοχών για ποικιλία εφαρμογών.
  • Ανθεκτική Θήκη Αποθήκευσης: Προσφέρει ασφαλή και οργανωμένη αποθήκευση των υποδοχών.
  • Ευρεία Εφαρμογή: Ιδανικό για επαγγελματική και οικιακή χρήση σε διάφορες εργασίες.
Σετ Καρυδάκια VEVOR 1/2" 43 Τεμ., 6-γωνικά, 9-30mm (Κανονικά/Βαθιά) CJTT43PC12INZJ001V0
Δες περισσότερα για την εταιρεία
Ανθεκτική Κατασκευή
Σχεδιασμός 6-Γωνιών
Ευανάγνωστες Ενδείξεις Μεγεθών
Κάθε καρυδάκι διαθέτει ευανάγνωστες ενδείξεις μεγεθών για εύκολη και γρήγορη αναγνώριση.
Περιλαμβάνονται 38 Καρυδάκια
Το σετ περιλαμβάνει 38 καρυδάκια σε μεγέθη από 9mm έως 30mm, καλύπτοντας όλες τις βασικές ανάγκες σας.
Ανθεκτική Θήκη Αποθήκευσης
Η ανθεκτική θήκη αποθήκευσης εξασφαλίζει την ασφαλή μεταφορά και οργάνωση των εργαλείων σας.
Ευρεία Εφαρμογή
Περιεχόμενα Σετ
  • Βαθιά Καρυδάκια: 9mm, 10mm, 11mm, 12mm, 13mm, 14mm, 15mm, 16mm, 17mm, 18mm, 19mm, 20mm, 21mm, 22mm, 23mm, 24mm, 26mm, 27mm, 30mm
  • Υλικό: Χάλυβας CR-V
  • Μέγεθος Οδήγησης: 1/2 ίντσες