VEVOR Σετ Κόρνας Τρένου VEVOR 4 Σαλπίγγων με Αεροσυμπιεστή 160 psi και Δοχείο 2.6 Gal QLBYCQGTZ12VB362GV9
Κωδικός προϊόντος : QLBYCQGTZ12VB362GV9 ID : 39964
Σύντομη περιγραφή
Χαρακτηριστικά Κιτ Κόρνας Τρένου VEVOR Κορυφαία Χαρακτηριστικά Κιτ Κόρνας Τρένου VEVOR
  • Εύκολη Σύνδεση με Μπαταρία 12V: Απλή διαδικασία σύνδεσης για άμεση χρήση.
  • Υψηλής Ποιότητας Υλικά: Κατασκευασμένο από υλικά που εξασφαλίζουν μακροχρόνια αντοχή.
  • Απλή Εγκατάσταση: Εύκολη διαδικασία εγκατάστασης χωρίς περίπλοκες οδηγίες.
  • Μέγιστο Επίπεδο Ήχου: 150 dB: Ισχυρός ήχος για αποτελεσματική ειδοποίηση.
Σετ Κόρνας Τρένου VEVOR 4 Σαλπίγγων με Αεροσυμπιεστή 160 psi και Δοχείο 2.6 Gal QLBYCQGTZ12VB362GV9
Δες περισσότερα για την εταιρεία
Σετ Κόρνας Τρένου VEVOR με 4 Σάλπιγγες και Κιτ Αεροσυμπιεστή 160 psi
  • Εύρος Λειτουργίας: 110-160 psi
  • Αποτελεσματική Απορρόφηση Κραδασμών: Εξασφαλίζει ομαλή λειτουργία χωρίς κραδασμούς.
  • Υψηλής Ποιότητας Υλικά: Κατασκευασμένο από ανθεκτικά υλικά για μακροχρόνια χρήση.
  • Απλή Εγκατάσταση: Εύκολη τοποθέτηση χωρίς περίπλοκες διαδικασίες.
Μέγιστο Επίπεδο Ήχου: 150 dB
Πίεση Λειτουργίας: ON 110 psi - OFF 160 psi
Τάση: 12V
Αριθμός Μοντέλου: HS-1000A
Διαστάσεις Κόρνας: 13.6 x 6.7 x 5.9 ίντσες / 345 x 170 x 150 mm
Διαστάσεις Αεροσυμπιεστή: 22.2 x 6.6 x 6.3 ίντσες / 565 x 167 x 161 mm
Αριθμός Κορνών: 4
Καθαρό Βάρος: 20.3 lbs / 9.2 kg (συμπεριλαμβανομένων όλων των αξεσουάρ)
Ισχύς: 280W