VEVOR Τροχός Τύχης VEVOR 36", 18 Θέσεων, με Πίνακα & 2 Μαρκαδόρους CJZLJP36YCLD348OOV0
Κωδικός προϊόντος : CJZLJP36YCLD348OOV0 ID : 41323
Σύντομη περιγραφή
  • Ομαλή Περιστροφή
  • Συναρπαστική Ατμόσφαιρα
  • Φορητό και Εξοικονόμηση Χώρου
  • Γρήγορη Συναρμολόγηση
  • Άφθονα Αξεσουάρ
  • Προσαρμόσιμες Θέσεις
Τροχός Τύχης VEVOR 36", 18 Θέσεων, με Πίνακα & 2 Μαρκαδόρους CJZLJP36YCLD348OOV0
Δες περισσότερα για την εταιρεία
VEVOR 36 ιντσών Τροχός Τύχης με 18 Θέσεις
Χαρακτηριστικά:
  • Ομαλή Περιστροφή: Απολαύστε μια ομαλή και αθόρυβη εμπειρία περιστροφής χάρη στο μαγνητικό ρουλεμάν διαμέτρου 220 mm (8.7 ίντσες).
  • Γρήγορη Συναρμολόγηση: Συναρμολογείται γρήγορα και εύκολα, έτοιμο για χρήση σε λίγα λεπτά.
  • Προσαρμογή Θέσεων: 18 θέσεις για να προσαρμόσετε το παιχνίδι σας όπως επιθυμείτε.
Διαστάσεις:
  • Διάμετρος Τροχού: 36 ίντσες (910 mm)
  • Διαστάσεις Βάσης: 395x345 mm (15.55x18 ίντσες)
  • Συνολικό Μέγεθος Προϊόντος: 910x345x1810 mm (35.83x18x71.26 ίντσες)