VEVOR Υδραυλικός Γρύλος VEVOR 20 Τόνων, 6" Διαδρομή QJD20T150MMSXYY01V0
Κωδικός προϊόντος : QJD20T150MMSXYY01V0 ID : 46852
Σύντομη περιγραφή
  • Στερεά Κατασκευή: Κατασκευασμένο για αντοχή και αξιοπιστία.
  • Γρήγορη Σύνδεση: Κεφαλή με γρήγορη σύνδεση για ευκολία στη χρήση.
  • Φορητή Λαβή: Εύκολη μεταφορά χάρη στη φορητή λαβή.
  • Ομαλή Επιφάνεια: Εξασφαλίζει ομαλή λειτουργία και αντοχή.
  • Πολυχρηστικότητα: Ιδανικό για διάφορες χρήσεις και περιβάλλοντα.
Υδραυλικός Γρύλος VEVOR 20 Τόνων, 6" Διαδρομή QJD20T150MMSXYY01V0
Δες περισσότερα για την εταιρεία
VEVOR Υδραυλικός Γρύλος Κύλινδρος, 20 Τόνων Στερεός Υδραυλικός Κύλινδρος
Στερεή Κατασκευή
Εύκολη Ανύψωση
Με δυνατότητα ανύψωσης έως 20 τόνων, αυτός ο κύλινδρος είναι ιδανικός για βαριές εργασίες.
Γρήγορη Σύνδεση
Διαθέτει κεφαλή γρήγορης σύνδεσης για άμεση και ασφαλή χρήση.
Φορητή Λαβή
Εξοπλισμένος με φορητή λαβή για εύκολη μεταφορά και χρήση σε διάφορους χώρους.
Λεία Επιφάνεια
Η λεία επιφάνεια του κυλίνδρου εξασφαλίζει ομαλή λειτουργία και μειωμένη φθορά.
Πολυχρηστικότητα
Ιδανικός για χρήση σε διάφορους χώρους, από συνεργεία αυτοκινήτων μέχρι βιομηχανικές εφαρμογές.
  • Χωρητικότητα: 20 Τ/44000 LBS
  • Εσωτερική Διάμετρος: 50 mm/2 ίντσες
  • Ενεργή Επιφάνεια: 33.16 cm²/5 τετραγωνικές ίντσες
  • Διαδρομή Ράβδου: 150 mm/6 ίντσες
  • Εξωτερική Διάμετρος: 84 mm/3.3 ίντσες
  • Βάρος Αντικειμένου: 10 kg/22 lbs
  • Συνολικό Ύψος: 210 mm/8.3 ίντσες