VEVOR Υδραυλικός Κύλινδρος VEVOR 2" x 36" Διπλής Ενέργειας 3000psi YYG2X36YCYYYG0001V0
Κωδικός προϊόντος : YYG2X36YCYYYG0001V0 ID : 46853
Σύντομη περιγραφή
  • Διάμετρος Κυλίνδρου: 50mm/2"
  • Διαδρομή: 914mm/36"
  • Διάμετρος Ράβδου Εμβόλου: 35mm/1.3"
  • Μέγιστη Ικανότητα Φορτίου: 4100 LBS
  • Μέγιστο Μήκος: 2032mm/80.0"
  • Πίεση Εργασίας: 3500 PSI
Υδραυλικός Κύλινδρος VEVOR 2" x 36" Διπλής Ενέργειας 3000psi YYG2X36YCYYYG0001V0
Δες περισσότερα για την εταιρεία
VEVOR Υδραυλικός Κύλινδρος 2" Διάμετρος 36" Διαδρομή
Χαρακτηριστικά Προϊόντος
  • Υψηλής Αντοχής Κατασκευή: Κατασκευασμένος για να αντέχει σε υψηλές πιέσεις και φορτία.
  • Επίστρωση Υψηλής Θερμοκρασίας: Προστασία από τη φθορά και τη διάβρωση.
Δομή & Διαστάσεις
  • Διάμετρος Κυλίνδρου: 50mm/2"
  • Διαδρομή: 914mm/36"
  • Διάμετρος Πείρου: 26mm/1.0"
  • Ελάχιστο Μήκος: 1117mm/43.9"
  • Μέγιστο Μήκος: 2032mm/80.0"
  • Μέγεθος Θύρας: SAE6
  • Πίεση Εργασίας: 3500 PSI