VEVOR Φορητό Στεγνωτήριο Ρούχων VEVOR 600W με Οθόνη LED & Χρονοδιακόπτη DDHGJBXS600WXGG14V2
Κωδικός προϊόντος : DDHGJBXS600WXGG14V2 ID : 43545
Αποστολή σε 10-15 εργάσιμες ημέρες
Με την αγορά αυτού του προϊόντος κερδίζετε 479 Πόντους
Σύντομη περιγραφή
  • Συμπαγής και Πολυλειτουργικός: Ιδανικός για μικρούς χώρους, προσφέρει ευελιξία στη χρήση.
  • Αποδοτική Θέρμανση: Χρησιμοποιεί PTC θερμαντική τεχνολογία για σταθερή θερμοκρασία 70°C.
  • Μεγάλη Χωρητικότητα: Μπορεί να στεγνώσει έως και 9 ενδύματα με συνολικό φορτίο 7 lbs.
  • Προσαρμόσιμη Ξήρανση: Ρυθμιζόμενος χρόνος ξήρανσης από 0 έως 5 ώρες.
  • Φιλικά προς τον Χρήστη Χαρακτηριστικά: Διαθέτει οθόνη LED και κουμπιά αφής για εύκολη χρήση.
  • Ιδανικός για Μικρούς Χώρους: Οι διαστάσεις του καλύμματος είναι 19.7 × 7.9 × 43.7 in, καθιστώντας το κατάλληλο για περιορισμένους χώρους.
Φορητό Στεγνωτήριο Ρούχων VEVOR 600W με Οθόνη LED & Χρονοδιακόπτη DDHGJBXS600WXGG14V2
Δες περισσότερα για την εταιρεία
VEVOR Φορητό Στεγνωτήριο Ρούχων PTC Θέρμανση & Οθόνη LED
Χαρακτηριστικά:
  • Συμπαγές και Πολυχρηστικό: Ιδανικό για μικρούς χώρους, προσφέρει μεγάλη ευελιξία στη χρήση.
  • Αποτελεσματική Θέρμανση: Με ισχύ 600W και σταθερή θερμοκρασία 70°C / 158°F για γρήγορο και αποτελεσματικό στέγνωμα.
  • Φιλικό προς τον Χρήστη: Εύχρηστα κουμπιά αφής για εύκολη λειτουργία.
Τεχνικά Χαρακτηριστικά:
  • Ισχύς: 600W
  • Διαστάσεις Καλύμματος: 19.7 × 7.9 × 43.7 in (500 × 200 × 1110 mm)
  • Χώρος Στεγνώματος: 4 cu. ft. (0.1 m³)
  • Χωρητικότητα Φόρτωσης: 7 lbs
  • Χρώμα: Λευκό + Μπεζ
  • Διαστάσεις Κύριας Μονάδας: 8.1 × 8.1 × 3.7 in (205 × 205 × 95 mm)