VEVOR Φορητό Ψυγείο Καταψύκτης VEVOR 60L για Αυτοκίνητο/Σπίτι GLCZBXX60LDMMRJBPV2
Κωδικός προϊόντος : GLCZBXX60LDMMRJBPV2 ID : 39692
Σύντομη περιγραφή
  • Φορητό Ψυγείο Αυτοκινήτου: Ιδανικό για χρήση στο αυτοκίνητο και στο σπίτι.
  • Ψύξη & Διατήρηση: Διατηρεί τα τρόφιμα και τα ποτά σας φρέσκα.
  • Αθόρυβο και Ισχυρό: Λειτουργεί με χαμηλό θόρυβο 45dB.
  • Εύκολη Μεταφορά: Σχεδιασμένο για εύκολη μετακίνηση.
  • Διπλή Χρήση: Κατάλληλο για χρήση στο σπίτι και στο αυτοκίνητο.
  • Ποιότητα στις Λεπτομέρειες: Κατασκευασμένο από υψηλής ποιότητας υλικά.
Φορητό Ψυγείο Καταψύκτης VEVOR 60L για Αυτοκίνητο/Σπίτι GLCZBXX60LDMMRJBPV2
Δες περισσότερα για την εταιρεία
VEVOR Φορητό Ψυγείο Καταψύκτης Αυτοκινήτου με Συμπιεστή 60 L Μονού Ζωνών για Αυτοκίνητο και Σπίτι
Χαρακτηριστικά Προϊόντος:
  • Ρυθμιζόμενη Θερμοκρασία: -20 ~ 20 ℃ / -4 ~ 68 ℉
  • Χωρητικότητα: 60 L / 63.4 qt
  • Επίπεδο Θορύβου: 45dB
  • Τάση: AC100-240V (50/60Hz) DC 12/24V
  • Μοντέλο: J60
  • Καθαρό Βάρος: 20.3 kg / 44.8 lbs
  • Ισχύς: 60W
  • Κύριο Υλικό: PP
  • Διαστάσεις Προϊόντος: 825 x 465 x 534 mm / 32.5 x 18.3 x 21.0 in