VEVOR Χειροκίνητος Κόφτης Πλακιδίων 1200mm Μονής Ράγας CZQGJ1200MMSDDGDZV0
Κωδικός προϊόντος : CZQGJ1200MMSDDGDZV0 ID : 42054
Σύντομη περιγραφή
  • Μέγιστο Πλάτος Κοπής: 47" / 1200 mm
  • Οδηγός Ράγας: Διπλή Ράγα
  • Μέγιστο Πάχος Κοπής: 0.24" - 0.59" / 6 - 15 mm
  • Υλικό: Αλουμίνιο
  • Χαρακτηριστικό: Τοποθέτηση με Λέιζερ
  • Βάρος Αντικειμένου: 26 lbs / 12 kg
Χειροκίνητος Κόφτης Πλακιδίων 1200mm Μονής Ράγας CZQGJ1200MMSDDGDZV0
Δες περισσότερα για την εταιρεία
Χειροκίνητος Κόφτης Πλακιδίων 1200mm με Μονή Ράγα
Χαρακτηριστικά Προϊόντος:
  • Θέση Κοπής με Υπέρυθρη Ακτίνα: Εξασφαλίζει ακριβή και ευθυγραμμισμένη κοπή κάθε φορά.
  • Τροχός Κοπής από Σκληρό Κράμα: Ανθεκτικός και μακράς διάρκειας για συνεχή χρήση.
  • Σταθερά Πόδια Υποστήριξης: Παρέχουν σταθερότητα κατά τη διάρκεια της κοπής.
  • Μη Ολισθηρή Εργονομική Λαβή: Άνετη και ασφαλής λαβή για καλύτερο έλεγχο.
  • Ρυθμιζόμενη Κλίμακα Ολίσθησης: Προσαρμόζεται εύκολα για διαφορετικά μεγέθη πλακιδίων.
  • Ευρεία Εφαρμογή: Ιδανικός για διάφορους τύπους πλακιδίων και εφαρμογές.
Τεχνικές Προδιαγραφές:
  • Διπλή Ράγα Οδηγού: Για μεγαλύτερη ακρίβεια και σταθερότητα.
  • Διαστάσεις Αντικειμένου: 57" x 19.3" x 9" / 145 x 49 x 23 cm
  • Υλικό: Αλουμίνιο
  • Ελάχιστο Πλάτος Κοπής: 1.38" / 35 mm