VEVOR VEVOR Διαχωριστικό Δωματίου 6FT Μονό Πανί για Γραφείο Υπνοδωμάτιο Γκρι BLFWFGQDMB71E7SLUV0
Κωδικός προϊόντος : BLFWFGQDMB71E7SLUV0 ID : 49089
Αποστολή σε 10-15 εργάσιμες ημέρες
Με την αγορά αυτού του προϊόντος κερδίζετε 449 Πόντους
Σύντομη περιγραφή
  • Πολυλειτουργικός Διαχωριστής Δωματίου
  • Αναβαθμισμένο Ύφασμα Oxford
  • Στιβαρό Μεταλλικό Πλαίσιο
  • Εύκολη Μετακίνηση & Αποθήκευση
  • Ελαφρύ & Φορητό
  • Πολύπλευρη Εφαρμογή
VEVOR Διαχωριστικό Δωματίου 6FT Μονό Πανί για Γραφείο Υπνοδωμάτιο Γκρι BLFWFGQDMB71E7SLUV0
Δες περισσότερα για την εταιρεία
  • Στιβαρό Μεταλλικό Πλαίσιο: Κατασκευασμένο από σίδερο για μέγιστη σταθερότητα και αντοχή.
  • Πολυχρηστική Εφαρμογή: Κατάλληλο για διάφορες χρήσεις και περιβάλλοντα.
Τύπος Κινητικότητας: Σταθερό
Πλάτος Μονής Πάνελ: 71 in / 1803.4 mm
Χρώμα: Γκρι
Αριθμός Μοντέλου Προϊόντος: PFDMFGSH02
Διαστάσεις Προϊόντος: 71.3 x 71.5 x 19.7 in / 1810 x 1815 x 500 mm