VEVOR VEVOR 16" Χειροκίνητη Χλοοκοπτική Μηχανή με 5 Λεπίδες και Ρυθμιζόμενο Ύψος SDTSGZGCJ16I1M9M1001V0
Κωδικός προϊόντος : SDTSGZGCJ16I1M9M1001V0 ID : 77921
Σύντομη περιγραφή
html
  • Μεγάλες Τροχοί για Άνετη Κίνηση
  • Λαβή σε Σχήμα U για Εύκολη Καθοδήγηση
  • Συλλέκτης Γρασιδιού για Καθαρή Κοπή
  • Γρήγορη Συναρμολόγηση για Άμεση Χρήση
  • Πολλαπλές Χρήσεις για Κάθε Κήπο
  • Προστασία Περιβάλλοντος & Αθόρυβη Λειτουργία
VEVOR 16" Χειροκίνητη Χλοοκοπτική Μηχανή με 5 Λεπίδες και Ρυθμιζόμενο Ύψος SDTSGZGCJ16I1M9M1001V0
Δες περισσότερα για την εταιρεία
VEVOR Χειροκίνητη Χλοοκοπτική Μηχανή 16" VEVOR Χειροκίνητη Χλοοκοπτική Μηχανή 16" με 5 Λεπίδες
  • Μεγάλες Ρόδες: Εύκολη κίνηση σε όλους τους τύπους εδάφους.
  • Συλλέκτης Γρασιδιού: Περιλαμβάνει σακούλα για εύκολη συλλογή του κομένου χόρτου.
  • Γρήγορη Συναρμολόγηση: Μπορείτε να την συναρμολογήσετε γρήγορα και εύκολα.
  • Πολυχρηστική Χρήση: Ιδανική για διάφορους τύπους γηπέδων.
  • Περιβαλλοντική Προστασία & Αθόρυβη Λειτουργία: Φιλική προς το περιβάλλον και χωρίς θόρυβο.
Τεχνικές Προδιαγραφές
  • Υλικό Λεπίδων: UNS1566
  • Ρύθμιση Ύψους Κοπής: 0.6" - 1.75" / 15 - 45mm
  • Πλάτος Κοπής: 16" / 400mm