VEVOR Σετ Εξωλκέας Βαθουλωμάτων/Συγκολλητής με Αξεσουάρ VEVOR BJXFJG90E3KW00001V2
Κωδικός προϊόντος : BJXFJG90E3KW00001V2 ID : 37536
Άμεσα Διαθέσιμο
Σύντομη περιγραφή
  • 2 κύρια πιστόλια συγκόλλησης
  • 7 τρόποι συγκόλλησης
  • Γρήγορη ακτινοβολία θερμότητας
  • Πάχος συγκόλλησης μονής όψης: 0.6 - 1.2 mm
  • Μέγιστο ρεύμα εισόδου: 20A
  • Ισχύς εισόδου: 3 KW
  • Διαστάσεις: 20.5 x 32 x 25.5 cm
Άμεσα Διαθέσιμο
Διαθέσιμο σε 1 - 2 ημέρες
Σετ Εξωλκέας Βαθουλωμάτων/Συγκολλητής με Αξεσουάρ VEVOR BJXFJG90E3KW00001V2
Δες περισσότερα για την εταιρεία
Χαρακτηριστικά:
  • 2 κύρια πιστόλια συγκόλλησης
  • 7 τρόποι συγκόλλησης
  • Αποτελεσματικό σύστημα ψύξης
  • Προστασία από υπερθέρμανση
  • Μέγιστο ρεύμα εισόδου: 20A
  • Τάση εισόδου: 220V