VEVOR VEVOR Περιστροφικό Αλοιφαδόρο Αυτοκινήτου 600W με 6 Ταχύτητες 1000-4500RPM και Δίσκους 30/50/76 mm QCPGJTXHCPGWV1IE4001V2
Κωδικός προϊόντος : QCPGJTXHCPGWV1IE4001V2 ID : 99608
Αποστολή σε 10-15 εργάσιμες ημέρες
Με την αγορά αυτού του προϊόντος κερδίζετε 827 Πόντους
Σύντομη περιγραφή
  • Περιστροφικός αλοιφαδόρος με ισχυρό μοτέρ 600W για σταθερή και αποδοτική απόδοση
  • 6 επίπεδα μεταβλητής ταχύτητας από 1000 έως 4500 RPM για ευέλικτη χρήση σε διαφορετικές εργασίες
  • Πλάκες στήριξης 30/50/76 mm (1.2/2/3 ίντσες) για ακρίβεια σε μικρές και δύσκολες επιφάνειες
  • Εργονομικός σχεδιασμός για άνετο κράτημα και καλύτερο έλεγχο κατά τη χρήση
  • Σχεδιασμένος για αποτελεσματική αποκατάσταση γυαλάδας και λείας επιφάνειας
  • Χρώμα προϊόντος: πορτοκαλί και μαύρο
  • Μοντέλο: GX-CP08R
  • Διαστάσεις προϊόντος: 265 x 55 x 120 mm
  • Καθαρό βάρος: 2.6 kg
  • Υλικό κατασκευής: PA6 + GF30
  • Ιδανικός για επαγγελματίες και απαιτητικούς χρήστες που θέλουν άριστο αποτέλεσμα στο detailing
VEVOR Περιστροφικό Αλοιφαδόρο Αυτοκινήτου 600W με 6 Ταχύτητες 1000-4500RPM και Δίσκους 30/50/76 mm QCPGJTXHCPGWV1IE4001V2
Δες περισσότερα για την εταιρεία
VEVOR Αλοιφαδόρος Αυτοκινήτου 30/50/76 mm, 600W, 6 Ταχύτητες 1000-4500RPM
Ο VEVOR αλοιφαδόρος αυτοκινήτου είναι ιδανικός για γυάλισμα, κέρωμα, detailing, αφαίρεση γρατζουνιών και αποκατάσταση γυαλάδας. Διαθέτει ισχυρό μοτέρ 600W, 6 ρυθμιζόμενες ταχύτητες και 3 εναλλάξιμες βάσεις για εργασία με ακρίβεια σε μικρές και μεγάλες επιφάνειες.
Βασικά Χαρακτηριστικά
  • Ισχύς: 600W
  • Ρυθμιζόμενες ταχύτητες: 6 επίπεδα
  • Εύρος στροφών: 1000-4500 RPM
  • Μέγεθος βάσης: 1.2" / 2" / 3" (30 / 50 / 76 mm)
  • Μοντέλο: GX-CP08R
  • Χρώμα: Πορτοκαλί / Μαύρο
  • Υλικό κατασκευής: PA6 + GF30
  • Καθαρό βάρος: 2.6 kg
3 σε 1 Σχεδίαση για Κάθε Εφαρμογή
Ο περιστροφικός αλοιφαδόρος συνοδεύεται από 3 εναλλάξιμες πλάκες στήριξης διαμέτρων 30 mm, 50 mm και 76 mm, ώστε να προσαρμόζεται εύκολα σε διαφορετικές επιφάνειες και σημεία εργασίας. Ιδανικός τόσο για μεγάλες επιφάνειες όσο και για πιο λεπτομερή εργασία.
6 Ταχύτητες για Απόλυτο Έλεγχο
  • Χαμηλές στροφές: για κέρωμα και buffing
  • Μεσαίες στροφές: για γυάλισμα και καθαρισμό
  • Υψηλές στροφές: για αφαίρεση ατελειών, οξείδωσης και σημαδιών
Ισχυρό Μοτέρ 600W
Πολυχρηστική Χρήση
Πέρα από την περιποίηση αυτοκινήτου, το εργαλείο είναι κατάλληλο και για χρήση σε:
  • έπιπλα
  • κεραμικές επιφάνειες
  • ξύλο
  • πλακάκια
  • μεταλλικές επιφάνειες
Πλούσιο Σετ Αξεσουάρ
  • 3 πανάκια μικροϊνών
  • 3 μάλλινα pads
  • 6 επίπεδα pads αφρού
  • Διαστάσεις pads: 1.2", 2" και 3"
  • 3 προεκτάσεις: 75 / 100 / 140 mm