Κωδικός προϊόντος : ZKBTTZ35CFM150FSSV2 ID : 42334
Σύντομη περιγραφή
Χαρακτηριστικά VEVOR 5 Gallon Vacuum ChamberΚορυφαία Χαρακτηριστικά
  1. Καπάκι από Σκληρυμένο Γυαλί: Ανθεκτικό καπάκι για ασφαλή χρήση.
  2. Βαλβίδα Μέτρησης Σιλικόνης 30inHg: Ακριβής μέτρηση για βέλτιστη απόδοση.
  3. Ανθεκτικός Λαστιχένιος Σωλήνας: Εξασφαλίζει μακροχρόνια χρήση χωρίς διαρροές.
  4. Καθαρός Χάλκινος Κινητήρας: Εγγυάται υψηλή απόδοση και αντοχή.
  5. Γρήγορη Διάχυση Θερμότητας: Αποτρέπει την υπερθέρμανση κατά τη λειτουργία.
  6. Ευρεία Εφαρμογή: Ιδανικό για σταθεροποίηση ξύλου, αποαέρωση σιλικόνης και εποξικών.
Δες περισσότερα για την εταιρεία
VEVOR Σετ Κάδου Κενού 5 Γαλονιών και Αντλίας 3.5 CFM
Χαρακτηριστικά Προϊόντος:
  • Καπάκι από Σκληρυμένο Γυαλί: Ανθεκτικό και ασφαλές για χρήση.
  • Βαλβίδα Μέτρησης Λαδιού Σιλικόνης 30inHg: Ακριβής μέτρηση για βέλτιστη απόδοση.
  • Ανθεκτικός Λαστιχένιος Σωλήνας: Εξασφαλίζει μακροχρόνια χρήση.
  • Καθαρός Χάλκινος Κινητήρας: Εγγυάται γρήγορη απαγωγή θερμότητας και αξιοπιστία.
  • Ευρεία Εφαρμογή: Ιδανικό για διάφορες χρήσεις όπως σταθεροποίηση ξύλου και αποαέρωση υλικών.
Τεχνικές Προδιαγραφές:
  • Χωρητικότητα Λαδιού: 250 ml
  • Ταχύτητα: 1440 RPM
  • Τάση/Συχνότητα: 220-240V/50 Hz
  • Τελικό Κενό: 5 pa
  • Διαστάσεις Κάδου Κενού (Διάμετρος x Ύψος): 11.8 x 12 in/300 x 305 mm
  • Διαστάσεις Αντλίας Κενού: 11.4 x 4.7 x 8.7 in/290 x 120 x 220 mm
  • Μοντέλο Αντικειμένου: TW-1K
  • Σύνδεση Εισαγωγής: 1/4" SAE αρσενικό
  • Ελεύθερη Μετατόπιση Αέρα: 100 LPM
  • Καθαρό Βάρος: 25.4 lbs/11.54 kg
  • Ισχύς: 150W, 1/5HP