VEVOR VEVOR Πιρούνια Παλέτας 2000 lbs, 60" με Ρυθμιζόμενη Μπάρα Σταθεροποίησης για Τρακτέρ, Φορτωτές HCS2000LBS60IX9MMV0
Κωδικός προϊόντος : HCS2000LBS60IX9MMV0 ID : 42264
  • Ανθεκτικό Υλικό & Σχεδιασμός
  • Πολλαπλή Προστασία για Ασφάλεια
  • Ταιριάζει σε Οποιοδήποτε Μέγεθος Κάδου
  • Εύκολη Εγκατάσταση & Μετακίνηση
  • Πολυχρηστική Χρήση
VEVOR Πιρούνια Παλέτας 2000 lbs, 60" με Ρυθμιζόμενη Μπάρα Σταθεροποίησης για Τρακτέρ, Φορτωτές HCS2000LBS60IX9MMV0
Δες περισσότερα για την εταιρεία
VEVOR Παλετοφόροι, 2000 lbs για Τρακτέρ
Χαρακτηριστικά Προϊόντος:
  • Ανθεκτικό Υλικό & Σχεδιασμός: Κατασκευασμένοι από υψηλής ποιότητας υλικά για μακροχρόνια χρήση.
  • Πολλαπλή Προστασία για Ασφάλεια: Εξασφαλίζει ασφαλή και σταθερή λειτουργία.
  • Εφαρμογή σε Κάθε Μέγεθος Κουβά: Συμβατοί με διάφορους τύπους κουβάδων.
  • Εύκολη Εγκατάσταση & Μετακίνηση: Γρήγορη και απλή τοποθέτηση.
  • Πολλαπλές Χρήσεις: Ιδανικοί για τρακτέρ, skid steer και φορτωτές.
Τεχνικές Προδιαγραφές:
  • Μήκος Πιρουνιού: 43 x 2 in / 1090 x 50 mm
  • Διαστάσεις Προϊόντος: 58.7 x 2.8 x 9 in / 1490 x 70 x 230 mm
  • Καθαρό Βάρος: 65 lbs / 29.3 kg ± 2%