VEVOR Περόνες Παλετών VEVOR 2000 lbs, 43" με Ρυθμιζόμενη Μπάρα Σταθεροποίησης για Τρακτέρ HCS43INCH20006W25V0
Κωδικός προϊόντος : HCS43INCH20006W25V0 ID : 42262
  • Ανθεκτικό Υλικό & Σχεδιασμός: Κατασκευασμένο για μακροχρόνια χρήση
  • Πολλαπλή Προστασία για Ασφάλεια: Ενισχυμένα χαρακτηριστικά ασφαλείας
  • Προσαρμόζεται σε Οποιοδήποτε Μέγεθος Κάδου: Ευέλικτη εφαρμογή
  • Εύκολη Εγκατάσταση & Μετακίνηση: Απλή διαδικασία τοποθέτησης
  • Πολλαπλή Χρήση: Κατάλληλο για διάφορες εφαρμογές
Περόνες Παλετών VEVOR 2000 lbs, 43" με Ρυθμιζόμενη Μπάρα Σταθεροποίησης για Τρακτέρ HCS43INCH20006W25V0
Δες περισσότερα για την εταιρεία
VEVOR Παλετοφόροι, 2000 lbs Clamp on Pallet Forks
Χαρακτηριστικά Προϊόντος:
  • Χωρητικότητα: 2000 lbs
  • Ανθεκτικό Υλικό & Σχεδιασμός: Κατασκευασμένα για μακροχρόνια χρήση
  • Πολλαπλή Προστασία για Ασφάλεια: Εξασφαλίζει ασφαλή λειτουργία
  • Εφαρμογή σε Κάθε Μέγεθος Κουβά: Ιδανικό για διάφορες εφαρμογές
  • Εύκολη Εγκατάσταση & Μετακίνηση: Γρήγορη και απλή διαδικασία
  • Πολλαπλές Χρήσεις: Κατάλληλο για τρακτέρ, skid steer, loader bucket
Περιλαμβάνονται Αξεσουάρ:
  • 1 x Εγχειρίδιο Χρήσης
Τεχνικές Προδιαγραφές:
  • Μήκος Πιρουνιού: 43 in / 1090 mm
  • Διαστάσεις Προϊόντος: 43 x 2.8 x 9 in / 1090 x 70 x 230 mm
  • Καθαρό Βάρος: 41.4 lbs / 18.8 kg ± 3%