VEVOR VEVOR Πνευματικό Καρφωτικό με Στεφάνη 26.4mm για Συρραπτικά Μήκους 16-38mm, Διαστάσεις 360 x 270 x 80 mm BCGDSDDQ16GAJ5LCZ001V0
Κωδικός προϊόντος : BCGDSDDQ16GAJ5LCZ001V0 ID : 84110
Σύντομη περιγραφή
  • Ελαφριά Κατασκευή
  • Μεγάλη Χωρητικότητα Φόρτωσης
  • Περισσότερες Λεπτομέρειες
  • Πολλαπλές Χρήσεις
  • Ανθεκτικό Υλικό
  • Ευρεία Εφαρμογή
  • Πίεση Λειτουργίας: 70 - 120 PSI
  • Είδος Συρραπτικού: 16-Gauge
  • Χωρητικότητα Μαγαζιού: Μέχρι 140 τεμάχια
  • Αριθμός Μοντέλου: PW2638-L
  • Μέγεθος Εισόδου Αέρα: 1/4" NPT
  • Συμβατοί Συνδετήρες: 16-Gauge Wide Crown Συνδετήρες
  • Συμβατό Μέγεθος Κορώνης: 1 ίντσα
  • Διαστάσεις Προϊόντος: 360 x 270 x 80 mm
  • Καθαρό Βάρος: 2.58 kg
  • Κύριο Υλικό: Κράμα Αλουμινίου
VEVOR Πνευματικό Καρφωτικό με Στεφάνη 26.4mm για Συρραπτικά Μήκους 16-38mm, Διαστάσεις 360 x 270 x 80 mm BCGDSDDQ16GAJ5LCZ001V0
Δες περισσότερα για την εταιρεία
html Πνευματικό Καρφωτικό VEVOR
Συμβατότητα
  • Μέγεθος στεφανιού: 1" (26.4mm)
  • Μήκος σύρματος: Από 5/8" έως 1-1/2" (16mm - 38mm)
Τεχνικά Χαρακτηριστικά
  • Είσοδος αέρα: 1/4" NPT
  • Υλικό κατασκευής: Κράμα αλουμινίου για μέγιστη αντοχή