VEVOR Φορητός Φορτιστής EV Τύπου 2 για Ηλεκτρικά Αυτοκίνητα με Καλώδιο Φόρτισης 32A, CEE 32 VEVOR OGBXC22KWWIFIBZL1V2
Κωδικός προϊόντος : OGBXC22KWWIFIBZL1V2 ID : 38609
Σύντομη περιγραφή
Τάση Εισόδου:AC 230V, 50 Hz (Μονοφασικό) / AC 400V, 50 Hz (Τριφασικό)
Μήκος Καλωδίου:7.5 m
Μέγιστη Ισχύς:7.36 kW (Μονοφασικό) / 22 kW (Τριφασικό)
Μέγιστο Ρεύμα:32A
Καθαρό Βάρος:7.35 kg
Καθαρό Βάρος:  4.88 kg
Φορητός Φορτιστής EV Τύπου 2 για Ηλεκτρικά Αυτοκίνητα με Καλώδιο Φόρτισης 32A, CEE 32 VEVOR OGBXC22KWWIFIBZL1V2
Δες περισσότερα για την εταιρεία
Με 22 kW Μέγ. ισχύς, ρύθμιση ρεύματος 4 επιπέδων (16A / 20A / 24A / 32A), έξυπνος έλεγχος εφαρμογών και κράτηση φόρτισης 12 ωρών, ετοιμαστείτε να κάνετε κάθε φόρτιση παιχνιδάκι!
Χαρακτηριστικά :
  • Η οθόνη LCD παρέχει ενημερώσεις κατάστασης φόρτισης σε πραγματικό χρόνο, ενώ η εφαρμογή σας επιτρέπει να ελέγχετε απομακρυσμένα και να ρυθμίζετε το ρεύμα (16A / 20A / 24A / 32A) σύμφωνα με το ηλεκτρικό κύκλωμα του σπιτιού σας.
  • Mήκος καλωδίου φόρτισης : 7,5 m
  • Είτε στο σπίτι είτε στο δρόμο, ο φορτιστής καλύπτει κάθε ανάγκη φόρτισης.
  • Μήκος Καλωδίου:7.5 m
  • Σύνδεσμος:Τύπος 2 (IEC62196)
  • Βαθμός Αδιαβροχοποίησης:IP66
  • Μέγιστο Ρεύμα:32A