Κωδικός προϊόντος : SDMC550W301ITG5FHV2 ID : 41705
Σύντομη περιγραφή
Χαρακτηριστικά VEVOR Belt Grinder Sander Κορυφαία Χαρακτηριστικά του VEVOR Belt Grinder Sander
  1. Έλεγχος Μεταβλητής Ταχύτητας: Προσαρμόστε την ταχύτητα για βέλτιστη απόδοση.
  2. Ευέλικτες Λειτουργίες Λείανσης: Δύο καλούπια λείανσης για διαφορετικές εφαρμογές.
  3. Εύκολη Εγκατάσταση και Αντικατάσταση: Απλή διαδικασία για γρήγορη εκκίνηση και συντήρηση.
  4. Προσαρμόσιμη Χρήση: Ιδανικό για διάφορες εργασίες λείανσης.
  5. Ανθεκτική Κατασκευή: Κατασκευασμένο για μακροχρόνια χρήση και αξιοπιστία.
  6. Συμβατότητα με Ταινίες Λείανσης 30 x 1 ίντσας: Εύκολη εύρεση και αντικατάσταση ταινιών.
VEVOR Ταινιοτριβείο 30 x 1-Inch Μεταβλητής Ταχύτητας με VFD 2 Μορφές Λείανσης SDMC550W301ITG5FHV2
Δες περισσότερα για την εταιρεία
VEVOR Ταινιολειαντήρας 30 x 1-Inch Μεταβλητής Ταχύτητας με VFD και 2 Μορφές Λείανσης
Χαρακτηριστικά Προϊόντος:
  • Ευέλικτοι Τρόποι Λείανσης: Προσαρμόστε τον τρόπο λείανσης για να ταιριάζει σε κάθε εργασία.
  • Εύκολη Εγκατάσταση και Αντικατάσταση: Απλή διαδικασία για γρήγορη αλλαγή ταινιών.
  • Προσαρμόσιμη Χρήση: Ιδανικό για διάφορες εφαρμογές, από ξυλουργική έως μεταλλουργία.
  • Ανθεκτική Κατασκευή: Κατασκευασμένος για μακροχρόνια χρήση και αντοχή.
Τεχνικές Προδιαγραφές:
  • Ονομαστική Ισχύς Εισόδου: 550W
  • Συμβατή Ταινία Λείανσης: 30 x 1 inch / 762 x 25.4 mm
  • Αριθμός Μοντέλου: JLD10-8
  • Διαστάσεις Προϊόντος: 14.76 x 7.09 x 9.25 in / 375 x 180 x 235 mm