VEVOR VEVOR Κόφτης Δαπέδου Βινυλίου 330mm, Κόφτης Δαπέδου Laminate 12mm με Ρυθμιζόμενες Γωνίες 15°/30°/45°, Εύκαμπτοι Τροχοί, Τηλεσκοπική Λαβή, Κοπή Μηχανισμών Μηχανικού Ξύλου, LVT, VCT, SPC, LVP, WPC FLXQGDBQGJ13YQW5R001V0
Κωδικός προϊόντος : FLXQGDBQGJ13YQW5R001V0 ID : 97592
Σύντομη περιγραφή
  • Γρήγορα Αποτελέσματα Κοπής
  • Κόβει Πολλαπλούς Τύπους Πλακών
  • Αιχμηρή Λεπίδα από Ατσάλι
  • Ευρεία Εφαρμογή
  • Γρήγορη Εγκατάσταση
  • Ποικίλες Εφαρμογές
  • Μέγιστο Μήκος Κοπής: 13 in / 330 mm
  • Χρώμα: Μαύρο και Πορτοκαλί
  • Αριθμός Μοντέλου Είδους: FC1202
  • Υλικό: Κράμα Αλουμινίου
  • Μέγιστο Πάχος Κοπής: 0.47 in / 12 mm
  • Διαστάσεις Προϊόντος: 34.65 x 15.94 x 41.14 in / 880 x 405 x 1045 mm
  • Καθαρό Βάρος: 19.2 lbs / 8.6 kg
  • Ευέλικτες Ρόδες
  • Τηλεσκοπική Λαβή
VEVOR Κόφτης Δαπέδου Βινυλίου 330mm, Κόφτης Δαπέδου Laminate 12mm με Ρυθμιζόμενες Γωνίες 15°/30°/45°, Εύκαμπτοι Τροχοί, Τηλεσκοπική Λαβή, Κοπή Μηχανισμών Μηχανικού Ξύλου, LVT, VCT, SPC, LVP, WPC FLXQGDBQGJ13YQW5R001V0
Δες περισσότερα για την εταιρεία
Κόπτης Δαπέδου VEVOR 330mm: Εξαιρετική Απόδοση & Ευκολία Χρήσης
Μεγάλη Ικανότητα Κοπής: Ο κόπτης βινυλίου μπορεί να διαχειριστεί πλάκες πάχους έως 12 mm και υποστηρίζει κοπές έως 330 mm μήκους, κατάλληλος για τις περισσότερες οικιακές ανακαινίσεις δαπέδων.
Χαρακτηριστικά Προϊόντος:
  • Μέγιστο Μήκος Κοπής: 330 mm
  • Χρώμα: Μαύρο & Πορτοκαλί
  • Αριθμός Μοντέλου: FC1202
  • Υλικό: Κράμα Αλουμινίου
  • Μέγιστο Πάχος Κοπής: 12 mm
  • Διαστάσεις Προϊόντος: 880 x 405 x 1045 mm