VEVOR VEVOR Αλυσίδα Κλειδί 48" Διάμετρος 13.4" Αντιστρεπτό GQBSLT48INCHG4URHV0
Κωδικός προϊόντος : GQBSLT48INCHG4URHV0 ID : 49086
Αποστολή σε 10-15 εργάσιμες ημέρες
Με την αγορά αυτού του προϊόντος κερδίζετε 539 Πόντους
Σύντομη περιγραφή
  • Κατάλληλο για πολύπλοκα περιβάλλοντα
  • Στιβαρό και ανθεκτικό
  • Άνετη λαβή
  • Διπλής κατεύθυνσης λειτουργία
  • Ευρεία εφαρμογή
  • Σχεδιασμός με κοίλα δόντια
VEVOR Αλυσίδα Κλειδί 48" Διάμετρος 13.4" Αντιστρεπτό GQBSLT48INCHG4URHV0
Δες περισσότερα για την εταιρεία
VEVOR Αλυσίδα Κλειδί 48 ιντσών
Χαρακτηριστικά:
  • Δυνατότητα Διαμέτρου: 13.4 ίντσες
  • Αντιστρεπτή Λειτουργία
  • Κατάλληλο για Πολύπλοκα Περιβάλλοντα
  • Στιβαρό και Ανθεκτικό
  • Άνετη Λαβή
  • Διπλής Κατεύθυνσης Λειτουργία
  • Ευρεία Εφαρμογή
  • Σχεδιασμός με Κοίλα Δόντια
Προδιαγραφές:
  • Μήκος Λαβής: 24" / 609.6 mm
  • Καθαρό Βάρος (Συμπεριλαμβανομένων Όλων των Αξεσουάρ): 4.7 lbs / 2.14 kg
  • Ροπή: ≥900N.m
  • Κύρια Υλικά: CRV, Κράμα Αλουμινίου
  • Αριθμός Μοντέλου: TD06A-2 24"
  • Μήκος Αλυσίδας: 48" / 1219.2 mm