VEVOR Βαρέως Τύπου Αλυσίδα Κλειδί VEVOR 36", 4-1/2 έως 7-1/2" YGQ36INMSZXLTGZQ1V0
Κωδικός προϊόντος : YGQ36INMSZXLTGZQ1V0 ID : 42148
Σύντομη περιγραφή
Χαρακτηριστικά Κλειδιού Αλυσίδας VEVOR Κορυφαία Χαρακτηριστικά Κλειδιού Αλυσίδας VEVOR
  1. Αντιολισθητική Αλυσίδα - Εξασφαλίζει σταθερό κράτημα κατά τη χρήση.
  2. Διπλής Δράσης Σιαγόνα - Επιτρέπει την ευκολότερη και πιο αποτελεσματική χρήση.
  3. Ανθεκτικό Υλικό - Κατασκευασμένο από 55# χάλυβα για μακροχρόνια αντοχή.
  4. Λαβή Τύπου I - Παρέχει άνεση και έλεγχο κατά τη χρήση.
  5. Ευρεία Χρήση - Ιδανικό για διάφορες εφαρμογές υδραυλικών εγκαταστάσεων.
Βαρέως Τύπου Αλυσίδα Κλειδί VEVOR 36", 4-1/2 έως 7-1/2" YGQ36INMSZXLTGZQ1V0
Δες περισσότερα για την εταιρεία
VEVOR Αλυσίδα Κλειδί Σωλήνα 36 ιντσών
  • Αντιολισθητική Αλυσίδα: Εξασφαλίζει σταθερό κράτημα και αποτρέπει την ολίσθηση κατά τη χρήση.
  • Διπλής Δράσης Σιαγόνα: Επιτρέπει την εύκολη και γρήγορη αλλαγή κατεύθυνσης.
  • Λαβή I Beam: Παρέχει άνετο και ασφαλές κράτημα.
  • Ευρεία Χρήση: Ιδανικό για επαγγελματίες υδραυλικούς και ερασιτέχνες.
Χαρακτηριστικά:
  • Μέγεθος: 36 ίντσες
  • Υλικό Σιαγόνας: 55# Χάλυβας
  • Χρώμα: Κόκκινο
  • Υλικό Αλυσίδας: Μαγγάνιο και Χρώμιο
  • Ελάχιστη Ικανότητα Σωλήνα: 4-1/2" / 110 mm
  • Μήκος Αλυσίδας: 30" / 760 mm
  • Υλικό Λαβής: Q235
  • Μέγιστη Ικανότητα Σωλήνα: 7-1/2" / 185 mm