Κωδικός προϊόντος : FJ24INCH2GPX9N6J4001V0 ID : 72808
Αποστολή σε 10-15 εργάσιμες ημέρες
Με την αγορά αυτού του προϊόντος κερδίζετε 679 Πόντους
Σύντομη περιγραφή
  • Υλικά Υψηλής Ποιότητας
  • Μεγάλο Άνοιγμα
  • Όριο Φορτίου 1500LBS
  • Εύκολη Λειτουργία
  • Επεκτεινόμενη Ράβδος
  • Σχεδιασμός Εσωτερικής Γωνίας 90°
    VEVOR Σετ Σφιγκτήρων Ξυλουργικής 2 Τεμαχίων 60.96cm Παράλληλοι Σφιγκτήρες FJ24INCH2GPX9N6J4001V0
    Δες περισσότερα για την εταιρεία
    VEVOR Σφιγκτήρες Ξυλουργικής VEVOR Σφιγκτήρες Ξυλουργικής 2-Pack 60.96cm
    Χαρακτηριστικά Προϊόντος
    • Μεγάλο Άνοιγμα: Με άνοιγμα 24" (60.96 cm), είναι ιδανικοί για μεγάλα έργα.
    • Όριο Φορτίου 1500LBS: Ικανότητα φόρτωσης έως 680 kg για μέγιστη ασφάλεια.
    • Εύκολη Λειτουργία: Σχεδιασμένοι για απλή και γρήγορη χρήση.
    • Εκτεταμένη Ράβδος: Για μεγαλύτερη ευελιξία και έλεγχο.
    Διαστάσεις Προϊόντος
    Διαστάσεις: 31.69" x 6.10" x 2.17" (80.5 x 15.5 x 5.5 cm)
    Βάθος: 3-7/8" (98.4 mm)