Κωδικός προϊόντος : WLJJWZB12U155GP35V0 ID : 45613
Σύντομη περιγραφή
Χαρακτηριστικά VEVOR 12U Wall Mount Network Server Cabinet
Κύρια Χαρακτηριστικά
  • Επιστημονικός Σχεδιασμός Ψύξης: Βελτιστοποιημένος για αποτελεσματική διαχείριση θερμότητας.
  • Σταθερή Δομή Πλαισίου: Ανθεκτική κατασκευή για μακροχρόνια χρήση.
  • Ασφαλές Κλείδωμα Πόρτας: Παρέχει προστασία για τον εξοπλισμό σας.
  • Εύκολη Εγκατάσταση: Σχεδιασμένο για γρήγορη και απλή τοποθέτηση.
  • Εύκολη Καλωδίωση: Διευκολύνει την οργάνωση και τη διαχείριση καλωδίων.
  • Ευρεία Εφαρμογή: Ιδανικό για IT εξοπλισμό και συσκευές A/V.
Δες περισσότερα για την εταιρεία
VEVOR 12U Επιτοίχιο Δίκτυο Ερμάριο Διακομιστή
Επιστημονικός Σχεδιασμός Ψύξης
Σταθερή Δομή Πλαισίου
Ασφαλές Κλείδωμα Πόρτας
Διαθέτει κλειδαριά ασφαλείας για την προστασία του εξοπλισμού σας από μη εξουσιοδοτημένη πρόσβαση.
Εύκολη Εγκατάσταση
Σχεδιασμένο για γρήγορη και εύκολη εγκατάσταση, είτε στον τοίχο είτε στο έδαφος.
Εύκολη Διευθέτηση Καλωδίων
Ευρεία Εφαρμογή
Κατάλληλο για διάφορες εφαρμογές, από επαγγελματικούς χώρους μέχρι οικιακά δίκτυα.
  • Χρώμα: Μαύρο
  • Αριθμός Μοντέλου: W36412
  • Ύψος: 12U
  • Πρότυπο Πλάτος Εγκατάστασης: 19 in
  • Καθαρό Βάρος: 43 lbs / 19.28 kg
  • Βάθος: 15.5 in
  • Φορτίο Τοίχου: 100 lbs
  • Φορτίο Εδάφους: 200 lbs
  • Διαστάσεις Προϊόντος: 25.2 x 17.7 x 23.6 in / 640 x 450 x 600 mm