VEVOR VEVOR 15U Τοίχου Σερβερ Ράφι με 180° Πόρτα, Ιδανικό για Δίκτυα & AV Συσκευές, 68.04 kg Φόρτιο, 18" Βάθος BGSJJ15U18YCEECU0001V0
Κωδικός προϊόντος : BGSJJ15U18YCEECU0001V0 ID : 84217
Αποστολή σε 10-15 εργάσιμες ημέρες
Με την αγορά αυτού του προϊόντος κερδίζετε 905 Πόντους
Σύντομη περιγραφή
  • Πολυδιάστατη Χρήση: Ιδανικό για συσκευές IT, εξοπλισμό δικτύου και συσκευές AV.
  • Πρότυπο Πλάτος Τοποθέτησης: 20,5 in/520 mm για εύκολη προσαρμογή εξοπλισμού.
  • Ύψος: 15U προσφέρει άφθονο χώρο για την οργανωμένη τοποθέτηση του εξοπλισμού σας.
  • Βάθος: 18 in/455 mm, ιδανικό για μια ποικιλία εφαρμογών.
VEVOR 15U Τοίχου Σερβερ Ράφι με 180° Πόρτα, Ιδανικό για Δίκτυα & AV Συσκευές, 68.04 kg Φόρτιο, 18" Βάθος BGSJJ15U18YCEECU0001V0
Δες περισσότερα για την εταιρεία
html
Αδιάκοπη Διαχείριση: Ράφι Υποστήριξης Διακομιστή με Άνοιγμα 180°
Ράφι Υποστήριξης 15U: Σχεδιασμένο για Εξοπλισμό IT και AV
Σχεδιασμός Φιλικός προς τον Χρήστη
Ευέλικτη Κατανομή
Χαρακτηριστικά Προϊόντος
  • Υλικό: Συμπαγές ανθρακούχο ατσάλι (Q235)
  • Ανοιγόμενη Πόρτα 180°
  • Καθαρά Σημάδια Μέτρησης
  • Εύκολη Τοποθέτηση Εξοπλισμού
  • Εύκολη Εγκατάσταση
  • Πολύπλευρη Χρήση
  • Μέγιστη Ικανότητα Φορτίου: 68.04 kg
  • Μοντέλο: SPT-505-15
  • Τυπικό Πλάτος Τοποθέτησης: 520 mm
  • Ύψος: 15U
  • Βάθος: 455 mm