VEVOR VEVOR 4000W Υβριδικός Ηλιακός Μετατροπέας, 24V DC σε 230V AC, Καθαρό Ημίτονο, Με Ενσωματωμένο 120A MPPT και WiFi, Για Μπαταρίες Μολύβδου & Λιθίου - Εκτός Δικτύου LWNKYTJGP2308WYMP001V7
Κωδικός προϊόντος : LWNKYTJGP2308WYMP001V7 ID : 95462
Σύντομη περιγραφή
  • 4000W Υβριδικός Ηλιακός Αντιστροφέας
  • Μετατροπή από 24V DC σε 230V AC
  • Καθαρό Κυματοειδές Ρεύμα
  • Φορτιστής Αντιστροφέας με Ενσωματωμένο 120A MPPT Ηλιακό Ελεγκτή
  • Μονάδα WiFi για εύκολη παρακολούθηση
  • Λειτουργία Μονοφασική
  • Συμβατό με Μπαταρίες Μολύβδου-Οξέος και Λιθίου
  • Προστασία Bραχυκυκλώματος και Υπερφόρτωσης
  • Περιλαμβάνεται Ασφάλεια
  • 3 Τρόποι Φόρτισης και 4 Τρόποι Εξόδου
  • Πολλαπλές Πηγές Ενέργειας
  • Ευχάριστη στην χρήση LCD Οθόνη
  • Τάση/Συχνότητα Εξόδου: 230V AC, 50/60Hz
  • Συμβατή Τάση Μπαταρίας: 24V DC
  • Αποδοτικότητα Κορυφής MPPT: 93%
  • Κυματομορφή Εξόδου: Καθαρό Κυματώδες Ρεύμα
  • Θερμοκρασία Λειτουργίας: 14 ℉ ως122 ℉/–10 ℃ ως 50 ℃
  • Στάθμη Θορύβου: <50 dB
  • Υγρασία Λειτουργίας: 20% έως 95% RH (χωρίς συμπύκνωση)
  • Υλικό: Μεταλλικό Φύλλο με Κάλυψη Σκόνης
  • Χρώμα: Λευκό
VEVOR 4000W Υβριδικός Ηλιακός Μετατροπέας, 24V DC σε 230V AC, Καθαρό Ημίτονο, Με Ενσωματωμένο 120A MPPT και WiFi, Για Μπαταρίες Μολύβδου & Λιθίου - Εκτός Δικτύου LWNKYTJGP2308WYMP001V7
Δες περισσότερα για την εταιρεία
Ευρεία Συμβατότητα Μπαταριών
Σχεδιασμένος για συστήματα μπαταριών 24V, αυτός ο υβριδικός ηλιακός μετατροπέας εκτός δικτύου υποστηρίζει μπαταρίες λιθίου, μολύβδου-οξέος και ακόμη και προσαρμοσμένους τύπους μπαταριών. Προσφέρει ευελιξία για τη λύση αποθήκευσης της προτίμησής σας.
Απόδοση Μετατροπής 99%
Έξοδος Καθαρού Ημίτονου
Έξυπνη Παρακολούθηση WiFi
Υβριδικός Ηλιακός Μετατροπέας 2-σε-1
Ενσωματώνει απρόσκοπτα τον μετατροπέα και τον ελεγκτή σε μία μονάδα. Παρέχει 4000W, 230V AC μονής φάσης καθαρού ημίτονου, καθιστώντας το ιδανικό για μεσαίου μεγέθους σπίτια και συστήματα ηλιακής ενέργειας εκτός δικτύου. Για συσκευές που απαιτούν άλλες τάσεις, απαιτείται μετασχηματιστής (δεν περιλαμβάνεται).
Αυτό το προϊόν παρέχεται από την SPM Network.
  • Προστασία Βραχυκυκλώματος
  • Προστασία Υπερφόρτωσης
  • Περιλαμβάνονται Ασφάλειες
  • Πολλαπλές Πηγές Ενέργειας
  • Εύχρηστη Οθόνη LCD
Τεχνικές Προδιαγραφές:
  • Ελεγκτής Φόρτισης MPPT: 24V, 120A
  • Χρώμα: Λευκό
  • Υλικό: Στιβαρό Μεταλλικό Φινίρισμα
  • Επίπεδο Θορύβου: <50 dB
  • Μέγιστη Απόδοση MPPT: 93%