VEVOR VEVOR Καθαρός Ημιτονοειδής Μετατροπέας 2500W 12V/230V με USB & LCD CZXNBQ2.5KW12V2YJV9
Κωδικός προϊόντος : CZXNBQ2.5KW12V2YJV9 ID : 45545
Σύντομη περιγραφή
  • Εύκολος Έλεγχος: Περιλαμβάνει τηλεχειριστήριο για άνετη και εύκολη διαχείριση.
  • Διάφορες Εφαρμογές: Ιδανικό για χρήση σε RV, φορτηγά, σκάφη και καταστάσεις έκτακτης ανάγκης.
VEVOR Καθαρός Ημιτονοειδής Μετατροπέας 2500W 12V/230V με USB & LCD CZXNBQ2.5KW12V2YJV9
Δες περισσότερα για την εταιρεία
VEVOR Καθαρού Ημιτόνου Inverter 2500W
Ανακαλύψτε το VEVOR Καθαρού Ημιτόνου Inverter 2500W, έναν ισχυρό μετατροπέα ισχύος ιδανικό για αυτοκίνητα, RV, φορτηγά, σκάφη και καταστάσεις έκτακτης ανάγκης. Μετατρέψτε την DC 12V σε AC 230V με ευκολία και αξιοπιστία.
Χαρακτηριστικά Προϊόντος
  • Στιβαρή Κατασκευή Αλουμινίου: Ανθεκτικό περίβλημα από αλουμίνιο για μακροχρόνια χρήση.
  • Οθόνη LCD & Ενδείξεις LED: Παρακολουθήστε εύκολα την κατάσταση λειτουργίας και τις παραμέτρους.
  • Έξυπνη Ψύξη Ανεμιστήρα: Διατηρεί τη θερμοκρασία σε ασφαλή επίπεδα για βέλτιστη απόδοση.
  • Εύκολος Έλεγχος: Περιλαμβάνει τηλεχειριστήριο για άνετη χρήση.
  • Πολλαπλές Προστασίες: Προστασία από υπέρταση, χαμηλή τάση, υπερθέρμανση και υπερφόρτωση.
Τεχνικές Προδιαγραφές
  • Έξοδος USB: 5V 2.1A
  • Μορφή Κύματος Έξοδου: Καθαρό ημίτονο
  • Θερμοκρασία Λειτουργίας: -20~+50 ℃
  • Αυτόματη Απενεργοποίηση Υπερθέρμανσης: > 65 ℃
  • Ισχύς Έξοδου: 2500W
  • Σχετική Υγρασία: 20~90 RH
  • Μοντέλο: GYS-2500W
  • Εύρος Τάσης Εισόδου: DC 9.5-15.5V
  • Κατανάλωση Χωρίς Φόρτιση: < 0.5A
  • Ανάκτηση Χαμηλής Τάσης: DC 11.8±0.5V
  • Τάση Έξοδου: AC 230±5V
  • Συχνότητα Έξοδου: 50Hz
  • Θερμοκρασία Αποθήκευσης: -30~+70 ℃