VEVOR VEVOR Μετατροπέας Συχνότητας 5HP 4KW 8.5A 3 Φάσεων AC 380V Είσοδος σε 3 Φάσεων 0-380V Έξοδος 0-2000Hz BPQDQ4KW380VTZ18XV8
Κωδικός προϊόντος : BPQDQ4KW380VTZ18XV8 ID : 61857
Σύντομη περιγραφή
  • Ισχύς: 5HP (4KW)
  • Είσοδος: 3 Φάσεις AC 380V
  • Έξοδος: 3 Φάσεις AC 0-380V
  • Συχνότητα Εξόδου: 0-2000Hz
  • Ρεύμα Εισόδου: 8.5A
  • Διαστάσεις Προϊόντος: 220 x 118 x 148 mm
VEVOR Μετατροπέας Συχνότητας 5HP 4KW 8.5A 3 Φάσεων AC 380V Είσοδος σε 3 Φάσεων 0-380V Έξοδος 0-2000Hz BPQDQ4KW380VTZ18XV8
Δες περισσότερα για την εταιρεία
Προηγμένος Μετατροπέας Συχνότητας Προηγμένος Μετατροπέας Συχνότητας
Χαρακτηριστικά Προϊόντος
  • Ισχύς: 5HP (4KW)
  • Είσοδος: 3 Φάσεις AC 380V
  • Έξοδος: 3 Φάσεις 0-380V
  • Συχνότητα Εξόδου: 0-2000Hz
  • Ρεύμα Εισόδου: 8.5A
Πλεονεκτήματα
  • Ευρεία γκάμα μεταβλητής συχνότητας
  • Φιλική προς τον χρήστη λειτουργία
  • Ενσωματωμένο σύστημα προστασίας 10 επιπέδων
  • Αποτελεσματική ψύξη με χαμηλό θόρυβο
  • Πολλαπλές εφαρμογές
Διαστάσεις & Βάρος
Διαστάσεις: 220 x 118 x 148 mm
Καθαρό Βάρος: 2.4 kg
Σημείωση
Η συσκευή υποστηρίζει είσοδο συχνότητας 50Hz/60Hz και είναι ιδανική για επαγγελματική χρήση.