VEVOR VEVOR Υβριδικός Ηλιακός Αντιστροφέας 3500W 220/230V WiFi 100A MPPT Ελεγκτής LWGPNKYTJ230DIY24V7
Κωδικός προϊόντος : LWGPNKYTJ230DIY24V7 ID : 67696
Σύντομη περιγραφή
  • Αξιόπιστη Παροχή Ισχύος
  • Απελευθέρωση Πλήρους Δυναμικού Μπαταριών Λιθίου
  • Πολλαπλές Λειτουργίες Φόρτισης και Εξόδου
  • Φιλική προς το Χρήστη Οθόνη LCD
  • Ευρεία Εφαρμογή
  • Πολυπηγιακή Παροχή Ισχύος
VEVOR Υβριδικός Ηλιακός Αντιστροφέας 3500W 220/230V WiFi 100A MPPT Ελεγκτής LWGPNKYTJ230DIY24V7
Δες περισσότερα για την εταιρεία
VEVOR Υβριδικός Ηλιακός Μετατροπέας Φορτιστής 3500WVEVOR Υβριδικός Ηλιακός Μετατροπέας Φορτιστής 3500W
Ανακαλύψτε την απόλυτη λύση ενέργειας με τον VEVOR Υβριδικό Ηλιακό Μετατροπέα Φορτιστή 3500W. Σχεδιασμένος για να προσφέρει αξιόπιστη παροχή ενέργειας, αυτός ο μετατροπέας ξεκλειδώνει το πλήρες δυναμικό των μπαταριών λιθίου, προσφέροντας ευέλικτες λειτουργίες φόρτισης και εξόδου.
Κύρια Χαρακτηριστικά
  • Ενσωματωμένο WiFi για εύκολη παρακολούθηση και διαχείριση.
  • Ευρεία εφαρμογή για διάφορες ανάγκες ενέργειας.
  • Πολλαπλές πηγές ενέργειας για αδιάλειπτη λειτουργία.
Τεχνικές Προδιαγραφές
  • Εύρος Τάσης MPPT Φωτοβολταϊκού Συστήματος: 60-500VDC
  • Μέγιστο Ρεύμα Φόρτισης: 100A (Φωτοβολταϊκό & Φωτοβολταϊκό + AC) / 80A (AC)
  • Ισχύς Εξόδου: 3500W
  • Τάση Εξόδου Μετατροπέα: AC 220/230V 50/60Hz
  • Κατανάλωση Ισχύος Χωρίς Φορτίο: 35W
  • Διαστάσεις Προϊόντος: 365 x 308 x 105 mm
  • Τύπος Μπαταρίας: 24V Μολύβδου Οξέος/Λιθίου/LIFePO4