VEVOR VEVOR Υβριδικός Ηλιακός Αντιστροφέας 6000W 230V WIFI 120A MPPT LWGPNKYTJ23038TOPV7
Κωδικός προϊόντος : LWGPNKYTJ23038TOPV7 ID : 67694
Άμεσα Διαθέσιμο
Σύντομη περιγραφή
html Αξιόπιστη Παροχή Ισχύος
Ενσωματωμένος Ελεγκτής MPPT 120A
Φιλική προς το Χρήστη Οθόνη LCD
Ευέλικτοι Τρόποι Φόρτισης και Εξόδου
Ευρεία Εφαρμογή
Πολυπηγιακή Παροχή Ισχύος
Άμεσα Διαθέσιμο
Διαθέσιμο σε 1 - 2 ημέρες
VEVOR Υβριδικός Ηλιακός Αντιστροφέας 6000W 230V WIFI 120A MPPT LWGPNKYTJ23038TOPV7
Δες περισσότερα για την εταιρεία
VEVOR Υβριδικός Ηλιακός Μετατροπέας Φορτιστής 6000WVEVOR Υβριδικός Ηλιακός Μετατροπέας Φορτιστής 6000W
Ανακαλύψτε την απόλυτη λύση για αξιόπιστη παροχή ενέργειας με τον VEVOR Υβριδικό Ηλιακό Μετατροπέα Φορτιστή 6000W. Σχεδιασμένος για να απελευθερώσει το πλήρες δυναμικό των μπαταριών λιθίου, αυτός ο μετατροπέας προσφέρει ευέλικτους τρόπους φόρτισης και εξόδου, καθιστώντας τον ιδανικό για κάθε εφαρμογή.
Κύρια Χαρακτηριστικά
  • Ενσωματωμένο WiFi για εύκολη παρακολούθηση και διαχείριση.
  • Ευέλικτοι τρόποι φόρτισης και εξόδου για κάθε ανάγκη.
  • Κατάλληλος για ευρεία εφαρμογή σε διάφορες πηγές ενέργειας.
Τεχνικές Προδιαγραφές
  • Εύρος Τάσης MPPT Φωτοβολταϊκού Συστήματος: 60-500VDC
  • Μέγιστο Ρεύμα Φόρτισης: 120A (Φωτοβολταϊκό & Φωτοβολταϊκό + AC) / 100A (AC)
  • Ισχύς Εξόδου: 6000W
  • Τάση Εξόδου Μετατροπέα: AC 220/230V 50/60Hz
  • Κατανάλωση Ισχύος Χωρίς Φόρτιο: 35W
  • Διαστάσεις Προϊόντος: 450 x 310 x 125 mm
  • Τύπος Μπαταρίας: 48V Μολύβδου Οξέος/Λιθίου/LIFePO4
  • Καθαρό Βάρος: 9 kg
  • Χρόνος Απόκρισης Μετατροπέα: 10 ms (UPS); 20 ms (Συσκευή)
  • Κύμα Εξόδου: Καθαρό Ημιτονοειδές Κύμα