VEVOR Αυτόματη Μηχανή Απογύμνωσης Καλωδίων VEVOR 1.5-25mm για Ανακύκλωση Χαλκού HXSMS-025LHJDDBXJV2
Κωδικός προϊόντος : HXSMS-025LHJDDBXJV2 ID : 45541
Άμεσα Διαθέσιμο
ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΚΟΜΜΑΤΙ
Κορυφαία Χαρακτηριστικά
  • Βαριά Κατασκευή: Ανθεκτική δομή για μακροχρόνια χρήση.
  • Ισχυρός Κινητήρας: Επαγωγικός κινητήρας για αποτελεσματική λειτουργία.
  • Προστατευτικός Σχεδιασμός: Εξασφαλίζει την ασφάλεια κατά τη χρήση.
  • Αιχμηρή Λεπίδα Χάλυβα: Εξασφαλίζει καθαρή και ακριβή απογύμνωση.
  • Ρυθμιζόμενη Βίδα: Επιτρέπει την προσαρμογή για διαφορετικά μεγέθη καλωδίων.
  • Ευρεία Εφαρμογή: Κατάλληλο για διάφορους τύπους καλωδίων και ανακύκλωση χαλκού.
Άμεσα Διαθέσιμο
Διαθέσιμο σε 1 - 2 ημέρες
Αυτόματη Μηχανή Απογύμνωσης Καλωδίων VEVOR 1.5-25mm για Ανακύκλωση Χαλκού HXSMS-025LHJDDBXJV2
Δες περισσότερα για την εταιρεία
Μηχανή Απογύμνωσης Καλωδίων VEVOR 1.5-25mm
Αυτόματη Ηλεκτρική Μηχανή Απογύμνωσης Καλωδίων Φορητή για Ανακύκλωση Χαλκού με Ένα Λεπίδι
Βαριά Κατασκευή
Ισχυρός Κινητήρας
Προστατευτικός Σχεδιασμός
Ο προστατευτικός σχεδιασμός της μηχανής εξασφαλίζει την ασφάλεια του χρήστη κατά τη λειτουργία.
Αιχμηρή Ατσάλινη Λεπίδα
Η αιχμηρή ατσάλινη λεπίδα επιτρέπει την εύκολη και γρήγορη απογύμνωση των καλωδίων.
Ρυθμιζόμενη Βίδα
Η ρυθμιζόμενη βίδα επιτρέπει την προσαρμογή της μηχανής για διαφορετικά μεγέθη καλωδίων.
Ευρεία Εφαρμογή
Κατάλληλη για απογύμνωση καλωδίων με διάμετρο από 1.5 mm έως 25 mm, η μηχανή είναι ιδανική για διάφορες εφαρμογές ανακύκλωσης χαλκού.
Τεχνικά Χαρακτηριστικά
  • Φάση: Μονοφασική
  • Κινητήρας: Κινητήρας Επαγωγής
  • Εύρος Διαμέτρου Καλωδίων: Φ1.5 mm - Φ25 mm / 0.05" - 0.98"
  • Διαστάσεις: 31.7 x 20.8 x 30.4 cm
  • Τάση: 220V 50Hz
  • Ισχύς: 1/4HP / 180W