VEVOR Κουτί Ηλεκτρικών VEVOR 16"x12"x6" Ανοξείδωτο IP66 BXGDQX16X12XVGLJZV0
Κωδικός προϊόντος : BXGDQX16X12XVGLJZV0 ID : 45621
Αποστολή σε 10-15 εργάσιμες ημέρες
Με την αγορά αυτού του προϊόντος κερδίζετε 939 Πόντους
Κύρια Χαρακτηριστικά
  • Υλικό: Ανοξείδωτο Ατσάλι SUS304
  • Διαστάσεις: 16" x 12" x 6" (40 x 30 x 15 cm)
  • Προστασία: NEMA 4/NEMA 4X/IP66
  • Εγκατάσταση: Τοποθέτηση σε τοίχο
  • Εσωτερικές Διαστάσεις: 15.6" x 11.7" x 5.2" (39.7 x 29.7 x 13.3 cm)
  • Βάρος: 12.3 lbs (5.6 kg)
Κουτί Ηλεκτρικών VEVOR 16"x12"x6" Ανοξείδωτο IP66 BXGDQX16X12XVGLJZV0
Ανακαλύψτε το κουτί ηλεκτρικών εξαρτημάτων VEVOR, κατασκευασμένο από ανοξείδωτο ατσάλι 304, με διαστάσεις 16"x 12"x 6". Ιδανικό για εξωτερική χρήση, αυτό το κουτί προσφέρει αξιόπιστη προστασία για τα ηλεκτρονικά σας εξαρτήματα.
Χαρακτηριστικά Προϊόντος
  • Ανθεκτικοί Μεντεσέδες & Κλείδωμα: Εξασφαλίζουν την ασφάλεια και την αντοχή του κουτιού.
  • Μειώστε τα Κόστη Συντήρησης: Κατασκευασμένο για να αντέχει στις πιο απαιτητικές συνθήκες.
  • Προ-τρυπημένες Οπές: Διευκολύνουν την εγκατάσταση και τη σύνδεση.
  • Πολυλειτουργική Εφαρμογή: Ιδανικό για διάφορες χρήσεις, από βιομηχανικές έως οικιακές.
  • Υψηλής Ποιότητας Αξεσουάρ: Περιλαμβάνει όλα τα απαραίτητα για την εγκατάσταση.
Τεχνικές Προδιαγραφές
  • Εσωτερικές Διαστάσεις: 15.6 x 11.7 x 5.2 in / 39.7 x 29.7 x 13.3 cm
  • Μοντέλο: SP-B3-403015
  • Διαστάσεις Εξόδου Κάτω: 5.1 x 2 in / 13 x 5 cm
  • Κύριο Υλικό: SUS304
  • Συνολικές Διαστάσεις: 16 x 12 x 6 in / 40 x 30 x 15 cm