VEVOR Ράφι Σερβερ VEVOR 1U 2τμχ 10"/254mm Διάτρητο FWQJJGB1U10YF1LZFV0
Κωδικός προϊόντος : FWQJJGB1U10YF1LZFV0 ID : 45661
Αποστολή σε 10-15 εργάσιμες ημέρες
Με την αγορά αυτού του προϊόντος κερδίζετε 449 Πόντους
Σύντομη περιγραφή
  • Εξαιρετικός Αερισμός
  • Στερεή Υποστήριξη
  • Πολλαπλή Χρήση
  • Επιπλέον Προστασία
  • Εύκολη Εγκατάσταση
  • Διαθέσιμα Πολλαπλά Μεγέθη
Ράφι Σερβερ VEVOR 1U 2τμχ 10"/254mm Διάτρητο FWQJJGB1U10YF1LZFV0
Δες περισσότερα για την εταιρεία
Ράφι Σερβερ VEVOR 2PCS 1U με Βάθος 10"/254 mm
  • Επιπλέον Προστασία: Σχεδιασμένο για να προστατεύει τον εξοπλισμό σας από φθορές και ζημιές.
  • Εύκολη Εγκατάσταση: Το ράφι είναι εύκολο στην εγκατάσταση, εξοικονομώντας σας χρόνο και κόπο.
  • Διαθέσιμα Πολλαπλά Μεγέθη: Προσφέρεται σε διάφορα μεγέθη για να καλύψει τις ανάγκες σας.
Κύριο Υλικό: Q235
Ικανότητα Φόρτωσης: 50 lbs/22.68 kg
Συνολικές Διαστάσεις (Μ x Π x Υ): 18.9 x 9.8 x 1.7 in/480 x 250 x 43 mm
Αριθμός Μοντέλου: SPT-U300-1A
Πλάτος Στήριξης: 19 in/482.6 mm