VEVOR VEVOR 3000VA Μετασχηματιστής Τάσης 220V σε 110V με 2 Εξόδους & USB DXDYZHQJY1103AUIF001V7
Κωδικός προϊόντος : DXDYZHQJY1103AUIF001V7 ID : 84229
Σύντομη περιγραφή
  • Μετασχηματιστής Τάσης Βαρειάς Χρήσης VEVOR, 3000VA
  • Μετατροπέας Τάσης από 220V σε 110V
  • 2 Θέσεις Εξόδου (συμβατές με πρίζες ΗΠΑ)
  • Εξοδος USB και Type-C
  • Οθόνη LCD για παρακολούθηση σε πραγματικό χρόνο
  • Προστασία από υπερθέρμανση για μεγαλύτερη ασφάλεια
  • Ανθεκτικό μεταλλικό περίβλημα
  • Εύκολη λαβή για άνετη μεταφορά
  • Στρογγυλεμένες γωνίες για μεγαλύτερη ασφάλεια
  • Ποδολασία Αντιολισθητική για σταθερότητα
  • Διαχείριση εύκολη στη χρήση
  • Συνιστάται για συσκευές με ισχύ μέχρι 2400W
  • Είσοδος Τάσης: AC 220V 50Hz
  • Έξοδος Τάσης: AC 110V και 220V
  • Μοντέλο Προϊόντος: HYDXOG-3000VA
VEVOR 3000VA Μετασχηματιστής Τάσης 220V σε 110V με 2 Εξόδους & USB DXDYZHQJY1103AUIF001V7