VEVOR VEVOR Ηλεκτρική Μηχανή Δεματοποίησης, 15.7 x 4.9 x 6.9 in, Με 2 Μπαταρίες 4000mAh, Αυτόματο Εργαλείο Δεσίματος με Ψηφιακή Οθόνη για PET Ταινίες 10-19 mm BZKZJDDZD5003HFSJ001V2
Κωδικός προϊόντος : BZKZJDDZD5003HFSJ001V2 ID : 86207
Σύντομη περιγραφή
  • Βαρύ Στράπινγκ: Προσφέρει έως και 5600N τάση, ασφαλίζοντας εύκολα παλέτες, πέτρα ή ρολά χάλυβα.
VEVOR Ηλεκτρική Μηχανή Δεματοποίησης, 15.7 x 4.9 x 6.9 in, Με 2 Μπαταρίες 4000mAh, Αυτόματο Εργαλείο Δεσίματος με Ψηφιακή Οθόνη για PET Ταινίες 10-19 mm BZKZJDDZD5003HFSJ001V2
Δες περισσότερα για την εταιρεία
Απλό & Ανθεκτικό: Επαγγελματικό Δεμάτισμα Ακόμα και για Αρχάριους!
Έξυπνος Ψηφιακός Έλεγχος
Μεγάλης Διάρκειας Ισχύς
Ισχυρή & Ασφαλής Συγκόλληση
Βαρύ Δέμα
  • Ψηφιακός Πίνακας Ελέγχου
  • 2 Υψηλής Ικανότητας Μπαταρίες
  • Υψηλής Απόδοσης Μοτέρ Χωρίς Πυρήνα
  • Εύκολη Λειτουργία
  • Έως 400 δεσίματα ανά φόρτιση
  • Πολλαπλές Εφαρμογές
Ποσότητα Μπαταριών: 2, Χρόνος Συγκόλλησης: 1–6 δευτερόλεπτα (ρυθμιζόμενο), Θερμοκρασία Συγκόλλησης: 491°F–500°F / 255°C–260°C, Αριθμός Μοντέλου: CL-D19B, Τύπος Συμβατού Ιμάντα: ιμάντας PET, Διαστάσεις Προϊόντος: 15.7 x 4.9 x 6.9 in / 400 x 125 x 175 mm, Καθαρό Βάρος: 12.9 lbs / 5.85 kg, Πλάτος Ιμάντα: 0.394–0.748 in / 10–19 mm, Πάχος Ιμάντα: 0.0197–0.0472 in / 0.5–1.2 mm, Δύναμη Τέντωσης: 800–5600 N (6 ρυθμιζόμενα επίπεδα), Ικανότητα Αποσπώμενης Μπαταρίας: 4000 mAh.