VEVOR VEVOR Κουβέρτα Ηχομόνωσης με Θηλιές, 96" x 80", Μαύρη DCBYT96X80INMZ6ETV0
Κωδικός προϊόντος : DCBYT96X80INMZ6ETV0 ID : 49059
Άμεσα Διαθέσιμο
ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΤΕΜΑΧΙΑ!
Με την αγορά αυτού του προϊόντος κερδίζετε 579 Πόντους
Σύντομη περιγραφή
  • Αποκάλυψη της Μαγείας του Στούντιο
  • Σχέδιο Τριπλής Στρώσης
  • Ραφή Διπλού Κλειδώματος
  • Εύκολη Εγκατάσταση
  • Πολυλειτουργική Χρήση
  • Εξαιρετική Ηχομόνωση
Άμεσα Διαθέσιμο
Διαθέσιμο σε 1 - 2 ημέρες
VEVOR Κουβέρτα Ηχομόνωσης με Θηλιές, 96" x 80", Μαύρη DCBYT96X80INMZ6ETV0
Διαστάσεις: 96" x 80" (2438 x 2032 mm)