VEVOR VEVOR Αντλία Διαφράγματος 12V 1.8GPM 6.81 L/min 3-Θάλαμος με Διακόπτη Πίεσης 12VYYSB3Q18GVU9M9V9
Κωδικός προϊόντος : 12VYYSB3Q18GVU9M9V9 ID : 48192
Αποστολή σε 10-15 εργάσιμες ημέρες
Με την αγορά αυτού του προϊόντος κερδίζετε 577 Πόντους
Σύντομη περιγραφή
  • Ρυθμιζόμενη Πίεση Νερού
  • Χαμηλός Θόρυβος
  • Σταθερή και Αποτελεσματική Παροχή Νερού
  • Ασφαλής και Αξιόπιστη
  • Τυπικό Μέγεθος
  • Μέγιστη Πίεση: 60 PSI
VEVOR Αντλία Διαφράγματος 12V 1.8GPM 6.81 L/min 3-Θάλαμος με Διακόπτη Πίεσης 12VYYSB3Q18GVU9M9V9
Δες περισσότερα για την εταιρεία
Αντλία Διαφράγματος VEVOR 12V 1.8GPM 6.81 L/min 3-Θαλάμων
Αντλία Νερού με Διακόπτη Πίεσης
  • Αντλία Πόσιμου Νερού 12V
  • Ρυθμιζόμενη Πίεση Νερού
  • Χαμηλός Θόρυβος
  • Κανονικό Μέγεθος
  • Ασφαλής και Αξιόπιστη
Τάση: DC 12V
Αριθμός Μοντέλου: NMDP33-G18-60-12
Μέγιστη Πίεση: 60 PSI
Διάμετρος Εισόδου/Εξόδου: 1/2'' MNPT (Εξωτερική Διάμετρος 20.955 mm)
Μέγιστη Ροή: 1.8 GPM / 6.81 L/min
Διαστάσεις Προϊόντος: 8.15 x 5.43 x 4.92 in / 207 x 138 x 125 mm
Καθαρό Βάρος: 3.85 lbs / 1.75 kg
Ισχύς: 60W