VEVOR VEVOR Αντλία Μακερατέρ 500W για Τουαλέτα και Νιπτήρα Υπογείου MTJZBXWG500W68UQ8V2
Κωδικός προϊόντος : MTJZBXWG500W68UQ8V2 ID : 71628
Σύντομη περιγραφή
  • Ισχυρή Απόδοση
  • Υψηλή Ικανότητα Ανύψωσης
  • Προσαρμοστικότητα σε Ζεστό Νερό
  • Πολλαπλή Εφαρμογή
  • Πλήρη Αξεσουάρ
  • Αντιμικροβιακή & Έλεγχος Οσμών
VEVOR Αντλία Μακερατέρ 500W για Τουαλέτα και Νιπτήρα Υπογείου MTJZBXWG500W68UQ8V2
Δες περισσότερα για την εταιρεία
VEVOR Αντλία Μακέρατορ 500W VEVOR Αντλία Μακέρατορ 500W - Ιδανική για Κάθε Χρήση
  • Ισχυρή Απόδοση: Απολαύστε την απόλυτη ισχύ με 0.7 HP/500W.
  • Υψηλή Ανύψωση: Μέγιστη ανύψωση 26 ft/8 m για κάθε ανάγκη.
  • Προσαρμογή σε Ζεστό Νερό: Ιδανική για ζεστά νερά.
  • Πολυλειτουργική Εφαρμογή: Κατάλληλη για τουαλέτες, υπόγεια και νεροχύτες.
  • Πλήρη Αξεσουάρ: Όλα όσα χρειάζεστε σε ένα πακέτο.
  • Αντιμικροβιακή & Έλεγχος Οσμών: Διατηρήστε το χώρο σας καθαρό και φρέσκο.
Διαστάσεις: 420 x 160 x 280 mm
Διάμετρος Εισόδου: 89 mm/40 mm/40 mm/40 mm
Διάμετρος Εξόδου: 40 mm