VEVOR VEVOR Ηλεκτρικό Κόφτη Αφρού 200W 50℉ - 500℉ SCPMQGJ200W8ZXD75001V2
Κωδικός προϊόντος : SCPMQGJ200W8ZXD75001V2 ID : 80316
Αποστολή σε 10-15 εργάσιμες ημέρες
Με την αγορά αυτού του προϊόντος κερδίζετε 769 Πόντους
Σύντομη περιγραφή
  • Γρήγορη Θέρμανση: Εξοπλισμένο με ισχυρό θερμικό στοιχείο 200W, το κοπτικό VEVOR για αφρώδες υλικό θερμαίνεται στους 500℃ μέσα σε δευτερόλεπτα.
  • Πλήρες Σετ Αξεσουάρ: Περιλαμβάνει δύο λεπίδες 150mm, δύο λεπίδες 200mm, ένα κλειδί, δύο βούρτσες καθαρισμού και κουτί αποθήκευσης.
    VEVOR Ηλεκτρικό Κόφτη Αφρού 200W 50℉ - 500℉ SCPMQGJ200W8ZXD75001V2
    Δες περισσότερα για την εταιρεία
    html
    Γρήγορη Θέρμανση: Εξοπλισμένο με ένα ισχυρό στοιχείο θέρμανσης 200W, το VEVOR κοπτικό ζεστού μαχαιριού αφρού θερμαίνεται έως 500℃ σε λίγα μόλις δευτερόλεπτα. Επιτύχετε άμεση διείσδυση με ομαλές, ακριβείς κοπές. (ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΣΗΜΕΙΩΣΗ: Μην το χρησιμοποιείτε συνεχόμενα για περισσότερο από 5 λεπτά)
    VEVOR Κοπτικό Ζεστού Μαχαιριού Αφρού 200W 50℉ - 500℉ Ηλεκτρικό Εργαλείο Κοπής Αφρού
    • Χάλκινο Στήριγμα Λεπίδας
    • Αεραγωγοί Διάχυσης Θερμότητας
    • Διακόπτης Σκανδάλης
    • Γρήγορη Θέρμανση
    • Ανθεκτική Κατασκευή
    Περιεχόμενα Κιβωτίου:
    • Θερμοκρασία Λειτουργίας: 122℉ - 932℉ / 50℃ - 500℃
    • Ποσότητα Λεπίδων: 2PCS * 6-inch (150 mm), 2PCS * 8-inch (200 mm)
    • Κωδικός Προϊόντος: HS-20
    • Ονομαστική Ισχύς: 200W
    • Διαστάσεις Προϊόντος: 9.45 x 5.12 x 1.38 ίντσες / 240 x 130 x 35 mm