VEVOR VEVOR Αντικαταστάσιμες Λεπίδες Κοπής από Ατσάλι Cr12MoV, Διαστάσεις 32x27x12mm GJQDJDP13D25M630Q001V0
Κωδικός προϊόντος : GJQDJDP13D25M630Q001V0 ID : 84332
Αποστολή σε 10-15 εργάσιμες ημέρες
Με την αγορά αυτού του προϊόντος κερδίζετε 539 Πόντους
Σύντομη περιγραφή
  • Ανταλλακτικές λεπίδες κοπής VEVOR για οπλισμό, 6 τεμάχια
  • Συμβατότητα: Ηλεκτρικοί κοπτήρες οπλισμού 1 ιντσών (25mm) #8
  • Υλικό: Χάλυβας υψηλής σκληρότητας CR12MOV
  • Διπλής όψης για μεγαλύτερη διάρκεια ζωής
  • Γρήγορη και αποδοτική κοπή
  • Περιλαμβάνονται βίδες και ελατήρια ροδέλας
  • Εύκολη αντικατάσταση
  • Πλούσιο σετ εγκατάστασης
  • Ευρεία εφαρμογή σε διάφορα έργα
  • Ακρίβεια κοπής
  • Λεπίδα εξαιρετικά αιχμηρής ακμής
  • Διαστάσεις προϊόντος (Μ x Π x Υ): 1.26 x 1.1 x 0.47 ίντσες / 32 x 27 x 12 mm
  • Κωδικός μοντέλου: RC-25X
  • Ποσότητα: 3 ζεύγη
  • Διάμετρος οπής: 0.71 ίντσες / 18 mm
  • Καθαρό βάρος: 1 λίβρα / 0.41 kg
VEVOR Αντικαταστάσιμες Λεπίδες Κοπής από Ατσάλι Cr12MoV, Διαστάσεις 32x27x12mm GJQDJDP13D25M630Q001V0
Δες περισσότερα για την εταιρεία
html Ανθεκτικά και Μακράς Διάρκειας
Εξαιρετική Απόδοση
Εύκολη Αντικατάσταση
Υψηλή Συμβατότητα
Λεπίδες Κοπής Μεταλλικών Ράβδων VEVOR, 6 τεμ. Αντικατασταστικές Λεπίδες για Ηλεκτρικό Κοπτήρα #8 1 ίντσας 25mm, Διπλής όψεως, Χάλυβας Υψηλής Σκληρότητας CR12MOV, Γρήγορη και Αποτελεσματική με Βίδες και Ελατήρια, Αργυρό
  • Υλικά Cr12MoV
  • Εύκολη Αντικατάσταση
  • Πλούσιο Σετ Εγκατάστασης
  • Ευρεία Εφαρμογή
  • Ακριβής Κοπή
  • Υπερκοφτερή Αιχμή
Διαστάσεις Αντικειμένου (Μ x Π x Υ): 1.26 x 1.1 x 0.47 in / 32 x 27 x 12 mm,
Αριθμός Μοντέλου: RC-25X,
Ποσότητα: 3 Ζεύγη,
Διάμετρος Οπής: 0.71 in / 18 mm,