VEVOR VEVOR Κλιμακούμενη Μέγγενη 4.25", Φορητή για Ξύλο, Μαύρη JCTHQ425INCH3WAE1001V0
Κωδικός προϊόντος : JCTHQ425INCH3WAE1001V0 ID : 90537
Αποστολή σε 10-15 εργάσιμες ημέρες
Με την αγορά αυτού του προϊόντος κερδίζετε 649 Πόντους
Σύντομη περιγραφή
  • Ευρεία συμβατότητα: Ιδανική για φρεζάρισμα, γεώτρηση, διαμόρφωση και επιφανειακή λείανση.
VEVOR Κλιμακούμενη Μέγγενη 4.25", Φορητή για Ξύλο, Μαύρη JCTHQ425INCH3WAE1001V0
Δες περισσότερα για την εταιρεία
Ρυθμιζόμενη Αντιολισθητική Μέγγενη VEVOR Ρυθμιζόμενη Αντιολισθητική Μέγγενη VEVOR Ευρεία Συμβατότητα
Χειρολαβή Εξοικονόμησης Ενέργειας
Ρυθμιζόμενη Κλίση 0-90°
Ανθεκτική Κατασκευή
Αντιολισθητική & Σταθερή
Λεπτομέρειες Προϊόντος
  • Πλάτος Σιαγόνας: 4.25 in
  • Μέγιστη Δύναμη Συγκράτησης: 7KN
  • Κωδικός Μοντέλου: QKD-100
  • Υλικό: Χυτοσίδηρος
  • Βάθος Σιαγόνας: 1.8 in
  • Διαστάσεις: 230 x 190 x 120 mm